226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Tom Jones i Jesus, Benátská! láká na silný program

Line-up naplněný atraktivními zahraničními, ale i českými a slovenskými kapelami, hudební spojení, která nenajdete na jiném festivale, a k tomu malebná liberecká krajina s výhledem na Ještěd. To naleznete poslední červencový víkend na jednom z největších a nejstarších českých festivalů Benátská!.

Strhující vystoupení živoucí legendy – zpěváka Toma Jonese, nálož těch nejlepších písní od rockových matadorů Scorpions nebo UFO v podání jejich člena Michaela Schenkera, koncert z muzikálu Jesus Christ Superstar v hvězdném legendárním složení v čele s Danem Bártou, to nejlepší z mladé hudební scény včetně Paulie Garanta, Lipa, Voxela, Slzy, Thoma Artwaye, Sebastiana nebo průřez nejpopulárnějších českých a slovenských kapel a interpretů včetně Anny K., Horkýže Slíže, Tublatanky, Olympicu, Doctora P.P., Mandrage, Visacího zámku, Metalindy, Vltavy, Mňágy a Ždorp nebo Ewy Farné.

To vše nabízí čtyřiadvacátý ročník festivalu Benátská!, který se letos odehraje od 28. do 31. července ve sportovním areálu v libereckém Vesci. „Letošní line-up se nám podařilo opět poskládat ze silných jmen. Máme obrovskou radost z Toma Jonese, o kterého jsme usilovali několik let. Jeho poslední tři alba Praise & Blame, Spirit In The Room a Long Lost Suitcase patří navíc mezi naše nejoblíbenější a sklízí v recenzích ta nejlepší ohodnocení,“ říká zakladatel a ředitel festivalu Pavel Mikez.

Festivalový tým podle něj každý rok sází i na atraktivní jména, která z dramaturgie trochu vybočují, což mají fanoušci rádi. Díky tomu letos na Benátské! vystoupí Hana Zagorová. Její koncert bude v několika ohledech výjimečný. Zpěvačka jednak už léta nevystupuje v letních měsících a navíc to pro ni bude premiéra na rockovém festivale. Připravila si program složený z největších hitů, ale i z loňské řadovky, na které se podíleli i hudebníci z Tata Bojs nebo Vypsané fixy.

ISIC TIP:Využijte 10% slevu na festival Benátská!
Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Soutěž probíhá od 17.6.2016 do 18.7.2016.
Soutěž o 10 vstupenek na festival Benátská!

Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí. Počet výher je omezen.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]