Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: The Legends Rockfest láká nadupaným programem!

The Legends Rockfest odtajnil svůj program. Můžete se těšit i na mnohé doprovodné akce. Headlinery jsou Arakain a Škwor, tradičně výborné vystoupení můžete očekávat od Dymytry či Limetalu. Těšít se můžete opět také na Viléma Čoka, Krucipüsk, Dogu, Komunál, Traktor či z mladší generace na Soustrast nebo The Snuff. V průběhu pátečního a sobotního dne se vám dále premiérově představí Hlahol,Rimortis, Anarchia či Atlantis.

Neodmyslitelnou součástí hořického festivalu jsou také různé doprovodné akce. Oblíbené jsou zejména autogramiády, kdy se můžete na chvíli setkat s účinkujícími umělci tak, jako málokde jinde. V průběhu dosavadních pěti ročníků si Vaši velikou popularitu získala i „víčková“ soutěž o nejlepší kapelu festivalu. Jen díky vám obdrží vítězná kapela speciální cenu – sošku ruky se zdviženými prsty v typickém rockerském gestu. Kdo ji získá letos? Ale ani vy sami nepřijdete zkrátka. Tradičně se můžete zapojit do soutěže o titul nejoriginálnějších fans dané kapely nebo festu a do dalších soutěží o zážitkové ceny.

Festival nabízí návštěvníkům patřičné zázemí v podobě kempů plus velkou plochu pro parkování a stanování, která je vám k dispozici zdarma. V areálu jsou pro vás připraveny veškeré osvědčené služby, servis a sociální zázemí. Bližší či vzdálenější místa jsou pak nabízí spoutu tipů k nejrůznějším zajímavým výletům a koupání. Zkrátka, máte-li přání si letošní léto užít naplno, tento festák vám atmosféru a zážitek, jako málo co jiného. Více informací na: www.thelegendsrockfest.cz.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Magdaléna Lančová, Kateřina Baškovská, Michaela Urbánková, Leona Pospíšilová, Jakub Kyznar, Josef Novák, Jiří Drahorád, Denisa Čejková, Jana Opluštilová, Václav Čikl.

Související články