226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Starý Dobrý Western letos plnoletý

Letos plnoletý 18. ročník country festivalu, proběhne tradičně první víkend v srpnu (5. – 6. 8. 2016) na tradičním místě – na Bystřičce – přehradě (okres Vsetín) a nabídne opět kvalitní muziku a pestrý program.

Před sedmnácti lety se dva nadšenci rozhodli udělat pro sebe a své blízké hudební setkání s kapelami hrající country. Letos toto hudební setkání slaví 18 let. Probíhá dva dny, na dvou scénách a sjíždí se na něj příznivci i muzikanti nejen z celé republiky, ale také ze zahraničí. V tradiční termín – první pátek a sobotu v srpnu, což je letos 5. a 6. srpna, na Bystřičce-přehradě (okres Vsetín), proběhne plnoletý ročník country festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN.

Za těch sedmnáct let už vystoupilo mnoho hudebních legend a hvězd, přesto i letos představí Western osobnosti, které vystoupí poprvé.

„Pozvání do pátečního programu přijala hudební legenda, Vašek Neckář, který je sice znám hlavně písněmi v oblasti středního proudu, ale do žánru country také přispěl nejednou písní. Vašek Neckář vystoupí se skupinou Bacily. Dále se můžete těšit na kapelu Fešáci, Karla Kahovce a George & Beatovens, zahraniční hosty WestWend – Wendy Crowe & Jonathan Maness a mnoho mnoho dalších,“ prozradil dramaturg festivalu a jeden ze zakládajících nadšenců Martin Kožich.

Během dvou festivalových dnů se na dvou scénách představí více než dvě desítky hudebních seskupení. Kromě výše zmíněných hvězd například také: Karel Zich Revival Band, Pouta, Lokálka, Country Míza, The Colt (SK), Žalman a spol., Svaťa Kotas band, Folk Team, Michal Tučný Revival Band, pořádající Gympleři a další. Celou akci doladí stylový doprovodný program.

Dva dny, dvě scény – to je festival plný hvězd – to je STARÝ DOBRÝ WESTERN.
Více na www.starydobrywestern.cz.

ISIC TIP:Využijte na místě 20% slevu z ceny plného vstupného!
Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Soutěž probíhá od 17.6.2016 do 18.7.2016.
Soutěž o 10 x vstupenka na festival Starý dobrý Western.

Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí. Počet výher je omezen.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]