226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Sportovní studentský rok začíná ve VITALAND

Hola hola, školá volá. A s ní pro vás začnou i další obvyklé sportovní aktivity, na které jste o prázdninách zanevřeli. Pokud jste vášnivými sportovci a chystáte se na návrat do fitness center a dalších sportovišť, nezapomeňte na správné vybavení.

Nevíte, co si pořídit a kde to zakoupit? Sportovní výživu a doplňky stravy seženete ve VITALAND ProFitness Store, síti prodejen, kde si kromě sportovní výživy pořídíte i speciální fitness oblečení nebo menší sportovní vybavení. Ve VITALAND si vyberete z široké nabídky proteinů, gainerů, aminokyselin, proteinových a müsli tyčinek, spalovačů, energetických gelů, iontových a regeneračních nápojů, koktejlů, prostředků na hubnutí a spousty dalších produktů, které podpoří vaše tréninkové úsilí.

Jste náruživými běžci? Tak to nesmí ve vaší výbavě chybět kompresní návleky ROYAL BAY, které zakoupíte hned v několika barevných kombinacích – červené, modré, žluté, černé. Na výběr máte různé velikosti, takže se nemusíte bát, že vám návleky nebudou sedět.

Jste-li spíše pro cvičení v interiérech, vylaďte se do posledního kousku a buďte IN s oblečením NEBBIA. Ve VITALAND seženete nový fitness outfit pro muže i ženy.

A pokud neradi chodíte po obchodech, dejte přednost nakupování online a využijte našeho e-shopu www.vitaland.cz, kde si zboží objednáte a necháte zaslat buď přímo domů, na kolej nebo si ho vyzvednete na vybrané VITALAND prodejně. S ISIC/ITIC nebo ALIVE kartou navíc získáte 20% slevu při nákupu ve VITALAND prodejnách a na našem e-shopu.

Abyste to měli s návratem do posilovny jednodušší, připravili jsme pro vás soutěž o 5x Sadu VITALAND do posilovny s voucherem v hodnotě 100 Kč na nákup ve VITALAND. Další desítka soutěžících pak získá ponožky VITALAND.

Soutěžíme od 1. 9. 2015 do 30. 9. 2015. A vyhrává každý 10. soutěžící se správnou odpovědí. (maximální počet výherců je 15). Počet cen je omezen, tak neváhejte, ať je váš návrat do posilovny veselejší. Takovou sportovní výbavičku vám bude každý závidět!

Soutěž byla ukončena. Gratulujeme výhercům: Bucifal J., Vejvodová V., Surá P., Lasák O., Bujnošková V., Opltova P., Pýchová P., Salvét D., Eliáš M., Taufer T., Straka D., Srněnská M., Hromádková M., Chrástek M., Štajner D., Musal F.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]