Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: Špindl nabízí parádní lyžovačku i spoustu zábavy

Chystáte se s přáteli na hory? Navštivte Skiareál Špindlerův Mlýn! Těšit se můžete na perfektně upravené sjezdovky, snowparky, spoustu aprés-ski barů a restaurací a široké spektrum zábavy. Ve Špindlu to prostě žije!

Letošní investice do zimy ve Špindlerově Mlýně přesáhly 90 milionů korun. Skiareál modernizoval zasněžovací systém na Medvědíně, vybudoval novou lyžařskou školu a investoval do aktivit pro děti i restaurací. Těšit se můžete na 25 kilometrů denně upravovaných svahů všech obtížností, jedenáct vleků, pět lanovek, téměř stovku kilometrů běžeckých tratí nebo večerní lyžování na Hromovce, která je nejdelší osvětlenou sjezdovkou v Čechách. Příznivci snowboardingu nebo freestylového lyžování mohou otestovat oblíbený Funtrack s řadou zábavných překážek nebo nově postavený „Burton Snowpark Svatý Petr“ pro snowboardisty a freeskiery. Najdou v něm sérii překážek a skoků v horní části sjezdovky „hřiště“ ve Svatém Petru.

Pokud dáváte přednost čerstvě urolbované sjezdovce, vyzkoušejte Fresh Track – fantastické ranní lyžování na manšestru ještě před oficiálním spuštěním lanovek s bohatou horskou snídaní na hřebenech hor. Stojí to rozhodně za to. Využít můžete i síť půjčoven vybavení s nejnovějšími modely nebo lyžařskou školu k vypilování techniky jízdy.
I tuto zimu nabízí Skiareál ve Špindlu zákaznický systém GOPASS. Členství vám zajistí především výhodnější ceny skipasů. Lacinější permanentky pohodlně nakoupíte online přes e-shop http://www.gopass.cz/ a vyhnete se zdržení u pokladen. S Gopass kartou budete mít levnější i občerstvení. Registrace je přitom zcela zdarma.

Špindlerův Mlýn ale není jen o lyžování, užijete si tu spoustu srandy i mimo svah. Navštivte Špindlerovské ledárium s výstavou ledových soch, nové kluziště v centru města, aquapark nebo si pochutnejte ve zdejších restauracích či vyhlášených barech. Nenechte si ujít ani pravidelné víkendové aprés-ski party ve Svatém Petru s Fire show a exhibicemi instruktorů lyžování nebo vyhlášené mezinárodní závody a akce, jako je například Czech Snow Polo Masters, MTB Chinese Downhill, Krkonošská 70 nebo Snowjam.

Více na www.skiareal.cz

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

L. Nekuža, H. Šářecová, A. Klásek, K. Buchtová, K. Martincová, J. Novák, J. Čipera, A. Bláhová, O. Palovský, V. Krulík.

Související články