Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: Snowhill v novém kabátě

Krkonošské skiareály, provozované firmou Snowhill, nastupují do zimní sezóny 2017/2018 v novém grafickém kabátě, s novým logem i novým webem. Skiareály Herlíkovice ve Vrchlabí, Šachty ve Vysokém nad Jizerou i Kamenec v Jablonci nad Jizerou jsou tu pro Vás i celou rodinu.

Na nová sněžná děla nebo rolby jste si u lyžařských areálů zvykli jako na samozřejmost. Co ale zdaleka ještě není běžné, jsou přehledné a nápaditě vybrané informace pro návštěvníky na webu či sociálních sítích, a to s možností objednat si výhodně ubytování a skipas. Novinkou společnosti Snowhill pro letošní zimní sezónu jsou nové webové stránky, které jsou přehledné při prohlížení na počítači, tabletu i ve smartphonu.

Naším cílem je rychleji a včas informovat naše klienty o novinkách a akcích ve všech skiareálech společnosti Snowhill a poskytnout výhody při nákupu skipasů na webshopu nebo při on-line rezervacích na ubytování.

Nejvíce nás ale potěší, když vás lyžování baví. Proto máte možnost lyžovat na jeden skipas v krkonošském resortu Snowhill, pokud jej zakoupíte on-line nebo na pokladně v Herlíkovicích. Užijte si větší lyžařskou zábavu v Krkonoších s jedním jediným skipasem a lyžujte v našich skiareálech Herlíkovice, Šachty i Kamenec. Čekají na vaši návštěvu…

V naší nabídce i nadále zůstává oblíbená skibusová doprava z Prahy do Krkonoš se slevou nejen na skipasy, ale i dopravu, takže na hory si může dovolit vyrazit opravdu každý. TAK PŘIJEĎTE I VY! Čekají vás rodinné, sportovní i závodní terény, zábava pro děti v dětském parku, večerní lyžovačky, příjemné akce a mnoho dalšího.

Skiareály Herlíkovice ve Vrchlabí, Šachty ve Vysokém nad Jizerou i Kamenec v Jablonci nad Jizerou jsou tu pro Vás i celou rodinu.

Více se dozvíte na: www.snowhill.cz.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Jan Netopilík, Gabriela Macíková, Michaela Hubená, Klára Balajková, Anna Kubová, Marek Ježek, Daniel Paluba, Tereza Pekařová, Jitka Krejzová, Ondřej Mráz

Související články