226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Snowhill v novém kabátě

Krkonošské skiareály, provozované firmou Snowhill, nastupují do zimní sezóny 2017/2018 v novém grafickém kabátě, s novým logem i novým webem. Skiareály Herlíkovice ve Vrchlabí, Šachty ve Vysokém nad Jizerou i Kamenec v Jablonci nad Jizerou jsou tu pro Vás i celou rodinu.

Na nová sněžná děla nebo rolby jste si u lyžařských areálů zvykli jako na samozřejmost. Co ale zdaleka ještě není běžné, jsou přehledné a nápaditě vybrané informace pro návštěvníky na webu či sociálních sítích, a to s možností objednat si výhodně ubytování a skipas. Novinkou společnosti Snowhill pro letošní zimní sezónu jsou nové webové stránky, které jsou přehledné při prohlížení na počítači, tabletu i ve smartphonu.

Naším cílem je rychleji a včas informovat naše klienty o novinkách a akcích ve všech skiareálech společnosti Snowhill a poskytnout výhody při nákupu skipasů na webshopu nebo při on-line rezervacích na ubytování.

Nejvíce nás ale potěší, když vás lyžování baví. Proto máte možnost lyžovat na jeden skipas v krkonošském resortu Snowhill, pokud jej zakoupíte on-line nebo na pokladně v Herlíkovicích. Užijte si větší lyžařskou zábavu v Krkonoších s jedním jediným skipasem a lyžujte v našich skiareálech Herlíkovice, Šachty i Kamenec. Čekají na vaši návštěvu…

V naší nabídce i nadále zůstává oblíbená skibusová doprava z Prahy do Krkonoš se slevou nejen na skipasy, ale i dopravu, takže na hory si může dovolit vyrazit opravdu každý. TAK PŘIJEĎTE I VY! Čekají vás rodinné, sportovní i závodní terény, zábava pro děti v dětském parku, večerní lyžovačky, příjemné akce a mnoho dalšího.

Skiareály Herlíkovice ve Vrchlabí, Šachty ve Vysokém nad Jizerou i Kamenec v Jablonci nad Jizerou jsou tu pro Vás i celou rodinu.

Více se dozvíte na: www.snowhill.cz.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Jan Netopilík, Gabriela Macíková, Michaela Hubená, Klára Balajková, Anna Kubová, Marek Ježek, Daniel Paluba, Tereza Pekařová, Jitka Krejzová, Ondřej Mráz

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

[reklama_left]
[reklama_right]