Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: Skvělé lyžování pro zkušené i začínající lyžaře

O Herlíkovickém areálu na svazích Žalého jste již určitě slyšeli. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších krkonošských skiareálů nedaleko Vrchlabí, kde využijete ideální lyžařské podmínky pro sportovní lyžaře, hravou mládež i rodiny s dětmi.

Ve skiareálu Herlíkovice, který je propojen se sousedním areálem Bubákov, můžete očekávat v nové zimní sezóně zkvalitnění poskytovaných služeb v celém jejich širokém spektru. Jistě oceníte rychlejší vysněžení sjezdovek a jejich kvalitní úpravu s obnoveným vozovým parkem i novým týmem rolbařů. Pro větší pohodlí máte nachystané parkoviště přímo u lyžařského vleku, který Vás dopraví rychle a pohodlně k lanovce na Žalý. Všichni jistě oceníte zvýšení komfortu, když se místo výšlapu po schodech od pokladny vyvezete na nástupiště novým lanovým vlekem.

V průběhu zimní sezóny využijte řady sportovních a zábavných akcí a zhlédněte závody lyžařských profesionálů nebo vyzkoušejte oblíbené testování nových modelů lyží, rozšířené o zábavné a předváděcí akce. Adrenalin pak sami zažijte v trati měřeného slalomu.
Více se dozvíte na www.herlikovice.cz.

Návštěva skiareálu již dávno není jen o lyžování. Vyzkoušet můžete gastronomická zařízení na sjezdovkách nebo u parkoviště pod areálem restauraci hotelu EDEN. Můžete si vybrat z pestré nabídky tradičních chutných jídel a nápojů.
Pokud se chcete zdržet ve skiareálu Herlíkovice více dní, využijte obdivuhodné ubytovací kapacity přímo pod svahem – hotel EDEN nabízí 65 lůžek, turistická ubytovna plných 290 lůžek. Za výhodný balíček na ubytování a lyžování zaplatíte od 750 Kč na den.

Odpočinek po lyžování si zpestříte relaxační masáží nebo se uvolníte při sklence a zábavě v Music baru Stodola.
Stačí, když kliknete na www.eden-herlikovice.cz.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

L. Lustyková; M. Bradová; T. Kopačka; A. Hejkilka; K. Buchtová; B. Kokeba; Z. Králová; R. Ernstová; V. Fabiánová; P. Cahová.

Související články