Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: Skvělá lyžovačka pro všechny jen hodinu jízdy z Prahy

Více než devět kilometrů výborně upravených sjezdových tratí nejrůznějších obtížností, dostatečná kapacita devíti lanovek a vleků, díky které neztrácíte čas čekáním ve frontách. To jsou největší výhody lyžařského areálu Ještěd.

Široká škála sjezdovek od modrých přes červené až po černou vám nabízí na svazích liberecké dominanty parádní lyžařské a snowboardové vyžití pro všechny věkové i výkonnostní kategorie milovníků zimních radovánek. Jedna z nich je i uměle osvětlena, takže můžete využít i večerního lyžování, které má ojedinělou atmosféru.

„Pro vaše ratolesti je nachystán dětský park s pojízdným kobercem, provázkovým vlekem, kolotočem a dalšími atrakcemi, pokročilejší začátečníci mohou svůj um před přechodem na těžší sjezdovky vyladit na cvičišti Bucharka. A pokud si budete chtít zalyžovat sami, pak dobrou zprávou pro vás je, že o ty nejmenší se umí postarat jak lyžařští instruktoři, tak i profesionálové v dětském koutku,“ popisuje Jan Svatoš, ředitel areálu.

O dokonalé podmínky se starají nejmodernější sněžná děla, která zajišťují dostatek technického sněhu v případě, že příroda není na sníh štědrá. Samozřejmostí jsou velká bezplatná parkoviště. Pokud dáváte přednost bezstarostnému výletu, můžete využít skibusů z pražských Letňan. Jedinečností libereckého lyžařského areálu je fakt, že až pod kopec vás vyveze místní MHD. A v případě večerního lyžování, které je na svahu mírně vzdáleném od konečné stanice tramvaje, vás přiblíží svozové autobusy.

V areálu je pro vás zajištěno i kvalitní občerstvení, a pokud si budete po dni stráveném na svazích aktivně odpočinout, pořiďte si některou ze společných vstupenek na lyžování a do AQUAPARKu Centra Babylon, iQLANDIE či DinoParku za výrazně zvýhodněnou cenu.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

M. Nosková; L. Vaneková; G. Jeřábková; A. Rosková; A. Hůlová; M. Komárková; N. Paulavets; K. Horynová; M. Bečica; K. Šarová; R. Ernstová;

Související články