Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: Ski&Bike Špičák – sportovní i pohodové lyžování

Šumavský Ski&Bike Špičák patří ke stálicím TOP českých lyžařských areálů, přitom cenově nejpřívětivějším. Užijete si tady sportovní sjezdovky i lehčí tratě pro rodiny s dětmi. Pohodové vyžití tu najdou jak začátečníci, tak lyžařští fajnšmekři.

430 korun na den. Areál opět jako jeden z mála v ČR prodává rodinnou jízdenku, kdy platí pouze dva dospělí (1470 korun/den) a neomezený počet vlastních dětí lyžuje zdarma.

Těšit se můžete na rozšířenou nabídku společných skipasů s dalšími železnorudskými areály Belveder a Nad Nádražím. Na sjezdovce Spodní Šance, kde stojí trať měřeného slalomu, přibude fotobuňka a budete si moci otestovat i rychlost své jízdy.

Letos tady zahajují už 43. ročník vlastní lyžařské školy s nejlepšími instruktory v oblasti (zajišťují výuku též Nad Nádražím a Belvederu). Nově výuka freestylových základů ve fun parku. Pro nejmenší lyžaře již od 3 let každý den zimní sezony kratší výukové bloky. Oblíbené víkendové lyžařské kurzy pro děti (od 6 let) i dospělé startují 14. ledna 2017.

Ski&Bike Špičák Vám nabízí 8,5 km sjezdovek (88 % zasněžováno technickým sněhem). Z celkem 5 hlavních tratí je jedna černá, dvě červené a dvě modré, plus snowpark Freestyle Area. Dětský areál a hřiště pod hotelem Sirotek, pohyblivý koberec a další hřiště pro děti u lanovky. Nové parkoviště, čtyřsedačková lanovka a 10 dalších vleků s celkovou kapacitou 7550 osob/hodina. Pro běžkaře vlastní okruh a desítky kilometrů upravovaných tratí v okolí.

Více na www.spicak.cz.

ISIC TIP:Využijte 10% slevu na jednodenní časové jízdenky ve ski areále Ski&Bike Špičák!
Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

K. Baškovská; T. Jurek; B. Zelenková; B. Zelenková; V. Barbayeva; M. Pinkava; V. Dvořák; R. Beneš; M. Honzák; N. Vytřísalová.

Související články