Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

SOUTĚŽ: Ski areál Bílá – ta správná volba pro zimní radovánky!

Lyžařský areál Bílá v Beskydech se nachází v bezprostřední blízkosti silnice Ostrava – Bumbálka (číslo 56) st. hranice se Slovenskem.

Areál je tvořen řadou sjezdových tratí od FIS sjezdovky, přes sjezdové tratě střední obtížnosti až po sjezdovky pro začátečníky a pro výuku dětí je zde dětský lyžařský park. Všechny sjezdovky jsou uměle zasněžovány a velmi oblíbené je večerní lyžování.

Pro příznivce běžek jsou připraveny běžecké okruhy napojené na turistické trasy Beskyd. Samozřejmostí areálu je lyžařská škola pro děti i dospělé, ski servis a půjčovna lyžařského vybavení. Areál je plně vybaven zázemím stravovacích služeb a ubytovacích možností. SKI areál Bíla – ta správná volba pro zimní radovánky.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Ondřej Palovský, Ivana Karásková, Michaela Kadlecová, Michaela Trojanová, Andrea Gašpárková

Související články