226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Šestý ročník festivalu Festia

Letos můžete navštívit již desáté vydání festivalu Festia Open Air, a to opět v červnu a září. Máme pro vás připravenu celou řadu novinek. Tou největší letošní novinkou bude poprvé v historii dvoudenní konání akce, kdy si budete moci užít festival tradičně v sobotu, ale také nově v neděli. Oba dva dny zakončí velkolepá afterparty v klubu P.M.

Festival otevře své brány každý den ve 12 hodin a uzavře jej ve 22. Každý z vás si bude moci opět vychutnat festival v čase příchodu 12-13hodin zcela ZDARMA, a to jak v sobotu, tak i v neděli. Ti co nestihnout přijít včas, následně zaplatí vstupné v sobotu 100 Kč a v neděli 50 Kč. Afterparty bude každý den za symbolických 50Kč.

Festia plakatLetos také díky vašim dotazům a přáním prvně uskutečníme VIP zónu, na kterou si můžete zakoupit vstupenky v síti Ticketstream.  Součástí VIP zóny bude pohodlné sezení, vlastní bar, dark roomy pro vaše soukromí a přístup do back stage prostoru.

VIP vstupenky pořídíte ve dvou variantách – klasik VIP za 250 Kč s přístupem do prostoru zóny a VIP GOLD za 1200 Kč s neomezenou konzumací alko i nealko nápojů na VIP baru. VIP zóna bude přístupná pouze v sobotu 13. 6. VIP Vstupenky jsou limitovány v počtu 50ks.

I tento rok budeme myslet na naše studenty s ISIC kartou, kteří si budou moci zakoupit vstupenky na oba dny festivalu za pouhých 150 Kč, při čemž každý student obdrží při koupi +1 vstupenku gratis, tzn. 1+1. Vstupenky k mání v místě konání.

Dalším bonusovým bonbónkem bude plovoucí chill out stage v zátoce kempu Kotva, kterou obsadí rezidentní akce Dreamland. Na palubě plovoucího pontonu si budete moci vychutnat váš drink na pohodlném sezení v podobě sedacích vaků a užít si příjemného stínu pod slunečníky.

Soutěž o 10x 2 vstupenky na Festia Open Air probíhá do 2.6.2015.

Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí, počet výher je pomezen.

Soutěž byla ukončena. Gratulujeme výhercům: Jiří Šroller, Roman Petrásek, Matúš Horváth, Tadeáš Kocuba, Petra Benušová, Evelyn Bendová, Hana Benetková, Leona Hrdličková, Klára Jelínková, Ivana Jelínková

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]