Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: Sebevědomí a krásná postava není nic nemožného!

Možná jste vyrůstali v rodině, kde se na zdravou stravu a pravidelné sportování moc nehrálo. Ale čím dál víc někde v koutku duše cítíte, že chcete vypadat lépe, líbit se. Sebevědomí na bodu mrazu také není zrovna výhra. Pojďte s tím něco udělat! -www.contours.cz.

Nesmírně důležitá je v tomto kroku podpora okolí. Když se odhodláte změnit životní styl, je možné, že doma se s podporou nesetkáte, když k tomu vaši nemají vztah. Ale tohle je váš život! V tomto směru rozhodně máte právo se jim názorově postavit. Najděte si kámošku nebo kámoše, kteří vás podporovat budou. Navíc sportování ve dvou je vždycky lepší, budete mít lepší výsledky a snáz u toho vydržíte, když se vám zrovna nebude chtít.

Abyste změnili svůj vzhled, je potřeba řešit tři věci. Správný trénink ideálně na míru ve sportu, který vás bude bavit. Druhá věc je změnit postupně stravovací návyky. Ne dieta! Ale oblíbit si zdravější a racionálnější potraviny, přemýšlet nad jídlem. Třetí věc je získat sebevědomí. S tím vám pomohou hodně ty první dvě změny.

Pro holky se tady nabízí varianta super dámských fitek Contours. Kluci tam nesmí. Takže holky u nás neřeší, aby ve fitku vypadaly skvěle, aby na ně kluci nekoukali a tak. Trenérka si s vámi popovídá a navrhne plán přímo pro vás. Jak cvičit, konkrétní cviky, jak často a všechno vám ukáže. Doporučí vám také nějaké změny ve stravě. Jediné, co musíte vy samy, je přijít pravidelně. Výsledkem bude perfektní postava a tuna sebevědomí. Přijďte to zkusit. Můžete na týden zadarmo a úplně nezávazně, abyste viděla, jestli to bude pro vás to pravé.

Kluci většinou, když se rozhodnou začít chodit do posilky, tak to udělají a chodí už pořád a prostě se svojí postavou udělají divy. Holky, pojďte jim ukázat, že tu vůli máte taky!

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Pavla Kaňková, Tereza Balladová, Jitka Krejzová, Jolana Foltisová, Aneta Debnárová, Tereza Skuhrová, Michaela Kotelenská, Kateřina Pleskačová, Milena Kliková, Tomáš Kořínek,
Tereza Kacrová, Jan Kňava, Bozhena Samoylova, Ema Pavelková, Nikola Slavíková, Zuzana Vlčková, Tomáš Jurek, Katarína Niková, Lenka Nechvátalová, Dominik Šírek, Regina Kladová, Michaela Mrázová, Sára Sumegová, Kristína Ivkovičová, Lucie Krátká, Ladislav Kollmann, Vendula Vaňáčková

Související články