Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

SOUTĚŽ: Sázavafest již po devatenácté, tentokrát s Kryštofem!

SÁZAVAFEST je multikulturní a multižánrový hudební festival konající již po několikáté v malebném zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou.

Festival nabídne interprety ze zahraniční i české scény. Festival je dnes již nezastupitelnou součástí kulturního dění, které prezentují open air festivaly. Zaměřujeme se na všechny věkové kategorie, ať už na rodiny s dětmi prostřednictvím FAMILY FUN ZÓNY, tak i starší generace v podobě vystoupení kapel jim nejbližším. Největší zastoupení má střední věková kategorie.

Festival je dostupný pro sociálně a zdravotně znevýhodněné skupiny. Největším trendem posledních ročníků je umístění festivalu v zámeckém lesoparku, kde se mohou návštěvníci posadit na trávu a v případě velkých veder jsou schovaní ve stínu pod stromy.

Návštěvníci se mohou těšit nejenom na skvělou hudbu, ale také na vynikající jídlo a pití.

Aktuální informace naleznete na www.sazavafest.cz nebo na facebookových stránkách Sázavafest (CZE) official.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Ondřej Buráň, Lýdia Janitorová, Petra Nováková, Markéta Černá, Eva Tylečková

Související články