Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: Sázavafest bude letos s Thomasem Andersem a Ruslanou!

Hlavní hvězdou letošního již 17. ročníku Sázavafestu se ve dnech 3. – 5.8.2017 stane ikona a legenda populární hudby, německý zpěvák skupiny Modern Talking, Thomas Anders. Nejen milovníci disco si rádi zatančí také na ukrajinskou divu Ruslanu, jejíž hvězda stoupá stále výš. Velkou show předvede také jeden z nejpopulárnějších českých zpěváků, Vojtěch Dyk.

Hlavní hvězdou letošního již 17. ročníku Sázavafestu se ve dnech 3. – 5.8.2017 stane ikona a legenda populární hudby, německý zpěvák skupiny Modern Talking, Thomas Anders. Nejen milovníci disco si rádi zatančí také na ukrajinskou divu Ruslanu, jejíž hvězda stoupá stále výš. Velkou show předvede také jeden z nejpopulárnějších českých zpěváků, Vojtěch Dyk. Po svém úspěšném turné se zde představí společně s kapelou B-Side band. Svého Anděla představí Xindl X, Čechomor rozezní Velické zvony a s Majkem Spiritem si užijeme Primetime. Mladší generaci potěší účast Sebastiana, Slzy či Pavla Callty. Na nohy všechny postaví skupina Mig 21, stálice hudební scény, skupina Wohnout či vítězové letošních Andělů, zpěvačka Lenny a skupina Jelen.

Sázavafest jako jediný festival v České republice uvede v Disney zóně program Star Wars a v Hasbro zóně velkolepou show aktuálních Transformers. Třešničkou na dortu jistě bude Doubledecker největšího hračkářství v České republice, Hamley ´s.

I pro letošní rok je nachystaná ochutnávka programu. Těšit se můžete na skupiny NEBE a ATMO. Kdy a kde?

  • 16.6. BRNO – NÁKUPNÍ CENTRUM KRÁLOVO POLE
  • 30.6. NÁKUPNÍ CENTRUM CITYPARK JIHLAVA

Předprodej vstupenek naleznete na ww.ticketspot.cz.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Julie Dobešová, Marek Kalabza, Lucie Vájová, Karolína Frýbová, Lenka Horáková.

Související články