226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Sázavafest láká na hvězdy hudebního i divadelního nebe

Letošní Sázavafest se rozhodl udržet laťku svého loňského 15. výročí. Představí nejen velké zahraniční hudební hvězdy, ale také to nejlepší z československé hudební scény: No Name, Chinaski, Monkey Business, Mig 21, Ewa Farna, Majk Spirit (SK), Ine Kafe (SK), Jelen, Michal Hrůza, Xindl X, Vladimír 518, Slza, Voxel, Sebastian, Pavel Callta, Kristina (SK), Marek Ztracený, Blue Effect, Portless, Petr Bende, Keks, Miro Šmajda (SK) a další.

Největším lákadlem bývají zahraniční hvězdy. I v tomto roce festival chystá několik zahraničních jmen – M.I.N.E., němečtí Final Stair., rakouská punk-rocková kapela Kitty in a Casket či německá zpěvačka Meg Pfeiffer a velkou novinkou je báječný zpěvák Graham Candy z Nového Zélandu.

Hudebních hvězd je skutečně mnoho a doplní je hvězdy divadelních pódií. Konkrétně Hudebního divadla Karlín. Projekt „10 let nad vodou“ přinese exkluzivní vystoupení hvězd Hudebního divadla Karlín s živým orchestrem, pěveckou company a s těmi největšími „peckami“.

Sázavafest také podporuje studenty. Držitelé platných průkazů ISIC/ITIC/IYTC/ALIVE mohou využít slevu na vstupném. Platí pouze při koupi vstupenek v předprodejní síti Ticketportal.

Zdá se Vám, že festival už nabízí více než širokou škálu kvalitních interpretů a zázemí? Celý festival ve středu totiž nezahájí nikdo jiný než skvělý zpěvák Kamil Střihavka a česká několikanásobná zlatá slavice, Lucie Bílá. Ti pro návštěvníky chystají plnohodnotné nezkrácené koncerty. Předprodej na jejich samostatný koncert naleznete na Ticketportal.

Jakožto v předchozím ročníku Sázavafestu dále spolupracujeme s krásným zámkem ve Světlé nad Sázavou. Zámek nabízí okruhy pro malé i velké.

ISIC TIP:Využijte 10% slevu na vstupenku!
Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Soutěž probíhá od 17.6.2016 do 18.7.2016.
Soutěž o 10 vstupenek na festival Sázavafest.

Vyhrává každý 10 se správnou odpovědí. Počet výherců je omezen.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]