226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Rozmarné léto – vyber si svůj způsob léta

Rozmarné léto jde do dalšího ročníku. První rok se jednotlivé akce konaly na krásných místech se skvělou atmosférou a letos se opět těšíme do Pikovic, nově na Mácháč a do Mostu.

Další ročník letního rozmarného festivalu pro všechny generace je tu. Můžete se těšit na vystoupení populárních interpretů naší hudební scény. Divadelní a hudební představení pro děti, hry, soutěže a zábavu. Festival letos zavítá na tři místa v Čechách. Budou tři, ale jedno mají společné – přírodu, otevřenou scénu a vodu. Cílem akce je nabídnout zábavu pro celou rodinu.

Startujeme 2. 7. 2016 na vodáckém tábořišti v Pikovicích na řece Sázavě. Chcete přijet po vodě? Můžete. Jak na to Vám poradí třeba Xindl X. Na děti se těší Divadélko Kůzle, Čiperkové, skupina Pískomil se vrací. Divadlo, zábavné hry, zpívání i karaoke. Dospěláci se mohou těšit na Jiřího Schmitzera, staré pecky zahraje skupina Katapult, kapelu O5 a Radeček, známé písničky zahraje Děda Mládek Illegal Band a kapelu Crossband.
Druhá zastávka bude 23. 7. 2016 v krásné oblasti Máchova jezera přímo na pláži Klůček. Opět zde naleznou zábavu i děti, stejně jako v Pikovicích. Vystoupí stálice festivalu Xindl X, O5 a Radeček, Děda Mládek Illegal Band a Crossband. Sebastian – objev minulého roku – bude dalším interpretem, který se postará o Vaši zábavu. No a malotraktorem přijede skupina MIG 21.

Letošní série bude zakončena 6. 8. 2016 v areálu Benedikt v Mostě. I zde se dočkáte vystoupení výše jmenovaných stálic. Navíc zde vystoupí skupina Slza a také pouze v Mostě uvidíte kapelu Koradoband. Bohatý program pro děti je samozřejmostí.
Nezbytné je dodat, že na všechny tři akce je zajištěn veškerý servis pro návštěvníky, občerstvení, dobrá nálada, zejména krásné letní počasí a ve spolupráci s Vámi i nezapomenutelná atmosféra.

ISIC TIP:Využijte slevu 10% slevu na vstupenku!
Soutěž byla ukončena

Informace o výhercích

Opluštilová J., Holinská K., Dolinova L., Grossová M., Vilčová J.

Informace o výhercích

Hercl A., Motyčková V., Horáková A., Hanzelková T., Blažková M.

Informace o výhercích

Čikl V., Horáková A., Blažková M., Plíšková T., Jurková M.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]