Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: Rozmarné léto – vyber si svůj způsob léta!

Letošní léto bude opět “Rozmarné”. Připravujeme pro vás již třetí ročník netradičního rodinného festivalu Rozmarné léto. Tento letní, venkovní festival propojuje hudbu s akcemi pro děti. Cílem festivalu je společná zábava pro všechny věkové kategorie.

Další ročník letního rozmarného festivalu pro všechny generace je tu. Můžete se těšit na vystoupení populárních interpretů naší hudební scény. Divadelní a hudební představení pro děti, hry, soutěže a zábavu.

Loňský rok se uskutečnil druhý ročník festivalu, na kterém jste mohli vidět hvězdy české hudební scény – Xindla X, Mig 21, skupinu O5 a Radeček, Crossband, Děda Mládek Illegal Band nebo například Sebastiana. Akce se zúčastnilo okolo 2500 návštěvníků.

Letošní ročník odstartuje 22.7. od 12:00 hodin na pláži Klůček na Máchově jezeře. I tento rok budou připraveny dvě stage. První, hlavní stage, bude především pro hudební fanoušky a druhá speciálně pro děti, na které vystoupí například Divadélko Kůzle, Čiperkové, Pískomil se vrací, Honza Krejčík nebo Škola písničkou. Na hlavním pódiu se mohou návštěvníci těšit na skupinu Wohnout, Michala Hrůza, Sto zvířat, Crossband, Seven, Pavla Calltu, Jakuba Děkana a další.

Celý den budou v areálu probíhat soutěže pro děti o věcné ceny – házení míčků na cíl, shazování plechovek, lovení rybiček, luštění křížovek, …
Nezbytné je dodat, že po celý den bude je zajištěn veškerý servis pro návštěvníky, občerstvení, dobrá nálada, zejména krásné letní počasí a ve spolupráci s Vámi i nezapomenutelná atmosféra.
Více informací na www.rozmarne.cz.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Markéta Černá, Jana Kamenárová, Lucie Jelínková, Dominika Tesaříková, Marek Kalabza, Lukáš Řeháček, Jakub Fořt, Petra Surá, Ondřej Mráz.

Související články