Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: Rokytnice má nový slevový věrnostní systém

Skiareál Rokytnice nad Jizerou jako páté největší středisko v České republice přichází pro aktuální sezonu se mnoha novinkami, mezi nimi: gastro, ski servis a půjčovna nebo dětský koutek. Kromě toho se na kopce Lysé hory dostanou lyžaři i skibusem z Prahy a dalších lokalit. Rokytnice nabízí 2 lanové dráhy, 10 vleků a na 80 hektarech 18 km sjezdovek všech úrovní. Areál je v provozu denně od 8 do 16 hodin.

Pro držitele průkazu ISIC je připravena 10% sleva na jednodenní a vícedenní jízdenky. Díky online nákupu se letos ceny skipasů pohybují na stejné nebo dokonce nižší úrovní než vloni. Denní permanentka ve skiareálu Horní Domky v hlavní sezóně vyjde pro dospělého na 650 Kč (při nákupu online 620 Kč), mládež a senioři zaplatí 520 Kč (online 490 Kč), děti do 14 let 450 Kč (online 430 Kč) a do 6 let mají stále jízdné zdarma. Vzhledem k tomu, že Rokytnice je rodinný areál, se rozšířila nabídka o rodinné jízdné. Pro soutěživé lyžaře se pojede seriál open závodů ve slalomu ROKY CUP a 1.dubna na apríla se opět budou vykopávat poklady ve sněhovém poli na akci SNOWEND.

Více informací na www.skiroky.cz.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

E. Peňázová; V. Dřímalová; H. Ročková; L. Sargalogo; T. Jurek; A. Zavřelová; V. Gajdová; T. Hudský; J. Chudá; M. Bradová.

Související články