226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Rodinný festival Play Fair láká na hudbu, divadlo a zábavu

Druhý ročník multi-žánrového benefičního festivalu Play Fair nabídne 10. září ve Festivalparku v Hradci Králové koncerty, divadlo, tvořivé dílny a nabitou zónu pro děti. Přinese jedinečný kulturní zážitek a inspiraci na společné rodinné aktivity.

Na věku nezáleží – to je hlavní motto benefičního festivalu Play Fair, který na přelomu babího léta, v sobotu 10. září 2016, nabídne nejen obyvatelům Královéhradeckého kraje různorodou směs koncertů, divadla, tvořivých dílen, atrakcí pro děti a soutěží. Výtěžek z festivalu bude již tradičně věnován Nadaci Taťány Kuchařové – Krása Pomoci.

Letošní program představí interprety nejrůznějších žánrů. Vystoupí oblíbené hudební kapely Rybičky 48, Jaksi Taksi, LOLA, Pohřební kapela, Prague Conspiracy, The Tap Tap, Všichni svatí, Fast Food Orchestra a zpěváci mladé generace Sebastian a Voxel. Na Divadelní scéně festivalu se představí Lukáš Hejlík se svým projektem Listování, loutkové divadlo Kozlík a improvizační skupina B.I.Z.O.N.I.

Nabitá k prasknutí bude letos zóna Fun & Play určená dětem i dospělým. Outdoorové aktivity a hry pro vás připravili SNOWBEAR a Rodinné pasy. Mladé vědce jistě zaujme projekt Věda nás baví. V mobilní dílně Cool Wood si zahrajete originální dřevěné hry. Nebude chybět ani oblíbený skákací hrad, kouzelnické vystoupení Aleše Krejčího a žonglovací workshopy skupina Ascarya. Třešničkou na dortu bude autogramiáda Hokejového klubu Mountfield HK. Jednodenní rodinná vstupenka (2 + 2) stojí 380 Kč. Samostatná vstupenka pro jednotlivce vás vyjde na 190 Kč. Předprodej vstupenek probíhá prostřednictvím webových stránek a v síti Pandaticket. Vstupenky si můžete zakoupit také na místě.

Více informací naleznete na webových stránkách festivalu: www.playfair.cz

ISIC TIP:Využijte zvýhodněný nákup vstupenek 1 + 1 zdarma!

Soutěžit

Informace o soutěži

Soutěž probíhá od 27.7.2016 do 24.8.2016.
Soutěž o 10 x 2 vstupenky na festival Play Fair.

Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí. Počet výher je omezen.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]