Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: Řevnice budou hostit Portu již po desáté!

Opět poslední víkend před prázdninami a opět v Lesním divadle 23.-25. Června.
Porta 2017 opět nabídne pestrý program a zároveň oslaví i 10 let v Řevnicích rozkrojením dortu, šampaňským a křtem nového 2CD – Porta slaví 50. Na albu se objeví 31 kapel a interpretů, kteří zvítězili v některém z předešlých ročníků a vystoupili loni při oslavě 50. Výročí festivalu v Lesním divadle.

Letos se můžeme těšit nejen na klasiku Porty, kterou představuje Věra Martinová, František Nedvěd, Poutníci, Roháči, Pavlína Jíšová, Petr Kocman s hostem Allanem Mikuškem, nebo Ivo Jahelka se svými příběhy z české justice. Ale budou zde také představitelé nové portovní éry. Malina Brothers, Quanti Minoris, Voxel, Light &Love, Crossband a dnes již velká stár naší písničkářské scény Tomáš Klus.

Vystoupení hostů i celou soutěž natočí opět ČRO Olomouc a bude se zase usilovat o to, aby se pokračovalo v tradici vydávání CD. Nebudou chybět kamery Porty a celý festival tak budou moci sledovat i ti, kteří se do Lesního divadla nedostanou. Druhá scéna Porty v prostorách volejbalového hřiště představí řevnickému publiku semifinalisty soutěže a několik dalších vystoupení a recitálů.

Novinkou na Portě v Řevnicích bude letos finále autorské soutěže, která proběhne jako součást interpretačního klání a která se do lesního divadla po mnoha letech přestěhovala z Ústí nad Labem..
Pro návštěvníky je jako každý rok připraveno i stanové městečko a spousta dobrot. Vstupenky jsou v prodeji na obvodním Úřadě v Řevnicích, v kulturním domě Mlejn v Praze a nebo na
www.porta-festival.cz.
V Řevnicích se bude již po desáté natáčet ve studiu Chevalliere Helenky Rytířové. Tradičně totiž Porta ve spolupráci se stzudiem Chevalliere nabízí vítězům možnost, natočit si zde singl , který Porta pak nabízí partnerským rádiím.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže
Marek Malý
Marek Martaus
Zuzana Bauerová
Martin Pavlata
Pavel Buchta

Související články