Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: Resort Aquapalace Praha si zamiluje každý!

Spa, sauny, fitness a vodní radovánky – to vše na jednom místě, jen kousek od Prahy. Tobogány, divoká řeka, ale i bary to je zábava a zázemí připraveno právě pro vás. Na své si tu přijdou jak jednotlivci, tak i páry, které mají stejné koníčky.

Toužíte-li po pořádném vodním dobrodružství, v aquaparku se vám splní všechna přání. Čeká tam na vás 2 550 m2 vodních ploch, 1 250 m tobogánů a skluzavek, 350 m pomalé řeky, osm vířivek a masážních lavic s tryskami, bazén s umělým vlnobitím a mořská akvária. Dobrodružnější povahy si mohou vyzkoušet také 450 metrů dlouhou divokou řeku vinoucí se celým vodním světem a potápěči zase jistě ocení možnost osvěžit si své podvodní schopnosti v osm metrů hluboké potápěčské jámě

Moderní vybavení i celkový vzhled prostředí je pro většinu sportovců stále důležitější. Kvalitní přístroje, velký cvičební prostor, kde nemusíte na stroje čekat frontu, rada odborníku, kterým se můžete svěřit do rukou. Zároveň pohodlné zázemí s velkou šatnou a sprchami, bar s výrobky pro sportovce. Fitness Aquapalace Praha poskytne v dvou klimatizovaných podlažích vše potřebné i těm nejnáročnějším návštěvníkům. Samozřejmostí jsou skupinová cvičení, power plate, diagnostický přístroj In Body.

Přijedete-li s kamarády na prodloužený víkend do hotelu, zjistíte, že v ceně ubytování máte vstup do všech prostor resortu Aquapalace Praha. Někdo se nechá rád hýčkat na procedurách ve spa, jiný zase preferuje vypotit se pořádně v sauně. Na všechno budete mít dostatek času. V největším saunovém světě si projděte suché i mokré sauny, kterých je tu hned 14. Nezapomeňte vyzkoušet zážitkové saunování spolu se saunovými mistry u nespočtu atraktivních saunových ceremoniálů.

Neváhejte a přijďte si vše vyzkoušet na vlastní kůži.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Radka Pohlová, Sabina Jůnová, Kristýna Labiková, Denisa Soldánová, Marek Michal, Michal Pavlík, Veronika Jiráčková, Ondřej Mráz, Regina Kladova, Vivien Jiránková.

Související články