226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: První srpnový pátek již po sedmnácté odstartuje STARÝ DOBRÝ WESTERN

Stejně jistě, jako že slunce zapadá na západě, jsou první pátek a následující sobota v srpnu na Bystřičce-přehradě věnovány country muzice. Letos 7. a 8. srpna se již posedmnácté otevřou brány letního kina, aby zde přivítaly návštěvníky country festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN.

„I letos se pokusíme představit našim návštěvníkům něco nového a zajímavého. Známé a oblíbené interprety samozřejmě nevynecháme, ale tradičně zalovíme i v méně známých vodách,“ prozradil dramaturg festivalu Martin Kožich.

SDW_plakat_2015_noTakže na koho se návštěvníci mohou těšit? Americkou moderní country zprostředkuje hudební projekt Gold of Shania Twain, americkou klasiku naopak Metropolitan Country. Ze zahraničí docestuje Tarso Miller Trio z Brazílie a také kapela Neznámi ze Slovenska, která doprovodí unikátní Steel Guitar Show. Novodobou českou scénu přiblíží Alishi & Mišmaš a klasikou vás potěší revival Waldemara Matušky Walda & Malevil Band, který zakončí páteční country bál. Z české scény se dále představí např. Poutníci, Wabi Daněk, Devítka, Schovanky, COP či Taxmeni.

Bude toho však mnohem více. Za dva dny se na dvou scénách představí přes dvě desítky účinkujících. Kromě výše uvedených vystoupí Špunt z Přerova, Monokl z Ústí nad Labem, BG Nova ze Šumperku, Jack´s Band Zlín, Díra v kapci Valašské Meziříčí, Hazard Zlín, Vrkoč Vsetín, D.N.A. Brno, Telegraf Uherské Hradiště a nebudou chybět ani pořádající Gympleři ze Vsetína v nové sestavě.

Country & westernovou atmosféru dokreslí ukázky country tanců skupiny Ruty Šuty Kelč a Kentucky Nivnice. Westernové dovednosti představí Valašské westernové kavalérie. Již tradičně bude předáno ocenění za životní přínos country hudbě.

Dva dny, dvě scény plné dobré country muziky, milých setkání a nezapomenutelných zážitků – to je festival plný hvězd – to je STARÝ DOBRÝ WESTERN. Více na www.starydobrywestern.cz.

Soutěž o 10x 2 vstupenky na Starý dobrý western probíhá do 29.7.2015.

Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí, počet výher je omezen.

Soutěž byla ukončena. Gratulujeme výhercům: Jan Vojtíšek, Tomáš Macura, Denisa Soldánová, Stanislav Havlíček, Veronika Prokopová, Petr Nouza, Michal Koldinský, Michal Minarčík, Dominika Tesaříková, Lukáš Vávra.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]