226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Procestujte Evropu se slevou 20 %

Eurolines rozšiřuje svou nabídku! Sleva 20 % po celý rok a pro držitele všech průkazů: ISIC, ISIC Scholar, ITIC, IYTC i Alive. Nové atraktivní destinace. Jízdenky se slevou k dispozici kancelářích v Praze nebo v Brně nebo on-line.

Jsme cestou k vašemu cíli
S Eurolines můžete projet výhodně 13 zemí: Belgii, Dánsko, Francii, Chorvatsko, Maďarsko, Německo, Nizozemsko, Itálii, Rakousko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko nebo Švýcarsko. Čeká na vás více než 80 měst. Vyberte si z osvědčených metropolí nebo z dosud neprobádaných míst. Do vzdálenějších jedete přes noc (a šetříte tak za ubytování), do bližších je spojení několikrát denně a stihnete je i na otočku: ráno tam a večer zpět.

Jízdenky si můžete zakoupit pohodlně on-line na webových stránkách. Nebo navštivte naše kanceláře v Praze (ÚAN Florenc) a v Brně (AN u hotelu Grand). Podmínkou uznání slevy je předložení platného průkazu. Otevřete si velký přehled všech vašich cílů zde.

Proč tam jet, co vidět a kdy a kolik vás to bude stát? Podívejte se na ověřené tipy na cestování zde.

Autobusy plné dobrých nápadů
Eurolines má pohodlné autobusy s dostatečným prostorem na nohy, vybavené WiFi, zásuvkami, klimatizací a toaletou. V klidu se sbalte: 2 + 1 zavazadlo si s sebou vezete zdarma. Na vybraných destinacích budete dokonce cestovat v Business Class.

Navštivte Evropu i zdarma. Stačí 4 odpovědi na 4 jednoduché otázky a trochu štěstí. Soutěžíme o 14 poukázek!
 

[dt_button size=“big“ animation=“none“ icon=““ icon_align=“left“ color=““ link=““ target_blank=“false“]Soutěž byla ukončena[/dt_button]


Soutěž o 14 poukázek v hodnotě od 500 až do 2 000 Kč (10 x 500 Kč, 3 x 1 000 Kč, 1 x 2 000 Kč).
Vyhrává každý 25., výher je celkem 14.
Soutěž probíhá od 1.1.2016 do 31.1.2016.
Pro dokonalou inspiraci ještě ke každé poukázce speciální Eurolines kalendář z limitované edice.

Gratulujeme výhercům:
1x 2000 Kč poukaz J.Vilčová
3x 1000 Kč poukaz J.Holubová, V.Kudláč, D.Mizerová
10x 500 Kč poukaz J.Kříž, S.Davídková, S.Nguyen, A.Budínská, L.Brejchová, M.Šenk, P.Müller, L.Kabrhelová, B.Andrey, J.Sedláček

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]