226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Přípravy na Maloskalskou noc 2015 jsou v plném proudu

Přípravy třetího ročníku rodinného festivalu Maloskalská noc jdou pomalu do finále. Potvrzeni jsou účinkující, dolaďuje se doprovodný program. „Od loňska jsme zase o něco vylepšili samotný areál kolem fotbalového hřiště a jeho zázemí. Počítáme, že na festival přijdou hudební nadšenci i rodiče s dětmi, kterým chceme poskytnout příjemné prostředí. Na travnaté ploše si budou moci příchozí rozprostřít deku a udělat si vlastní zázemí a potom si třeba pod podium odskočit na muziku,“ přibližuje za pořadatele Pavel Mikez.

Pro malé děti zde bude pískoviště, pro větší písečná pláž nebo atraktivní bumperball ve vzduchových koulích, připravena je velká herní zóna s výtvarnými dílnami. Dostatečné a kvalitní občerstvení, podpořené letos i regionálními výrobci, je samozřejmostí.

Stánek s tradičními výrobky bude na Maloskalské noci mít turnovská Pekárna a cukrárna Mikula, která pro příchozí připravuje i soutěže a hry, mj. obdobu oblíbeného „koulení chleba“ ve slalomové dráze. Liberecký prodejce vozů Škoda, firma Autotrend, připravil ukázky všech dostupných vozů této značky s možností testovací jízdy na místě, pro děti i dospělé jsou připraveny další soutěže. Centrum Babylon z Liberce zde bude mít vlastní stánek se soutěžemi z iQPARKU.

Dopoledne se uskuteční na Jizeře tradiční neckyáda, každý účastník bude mít vstup na festival zdarma. V areálu bude vyčleněn i prostor pro stany, přenocovat tady zájemci budou moci zdarma.

Program začíná v sobotu 6. června ve 14.00 hodin – akci vystoupením pro děti odstartuje Michal Nesvadba. Vstupenky jsou k dispozici v obvyklých předprodejích od 350 Kč (sleva 10 % po předložení platného průkazu ISIC). Kdo přijede na kole po Greenway Jizera, má slevu na vstupném 10 %. Děti do 150 cm výšky mají vstup zdarma, další sleva je připravena pro seniory nad 63 let.

Headlinerem je Peter Nagy & Indigo (letos slaví 30 let působení na české a slovenské hudební scéně!), dále vystoupí např. BSP (letos jedna z mála možností vidět je na větším festivalu), Mňága a Žďorp, Debbi, Jelen, Legendy se vrací, J. A. Náhlovský a Big Band ZUŠ Turnov. Děti přijede potěšit Michal Nesvadba.

Pořadatelé slibují pohodový rodinný festival s výhledem na maloskalský Pantheon s nezaměnitelným geniem loci…

Více na www.maloskalskanoc.cz

Soutěž o 20 vstupenek na Maloskalskou noc probíhá do 1.6.2015.

Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí, počet výher je omezen.

Soutěž byla ukončena. Gratulujeme výhercům: Jiří Ballada, Eliška Polejová, Daniel Schweidlerm Valentýna Bujnošková, Michal Huska, Evelyn Bendovám, Jitka Krchňáková, Denisa Kolenicova, Klára Jelínková, Ivana Jelínková, Barbora Šilhavá, Kateřina Skařupková, Michaela Tomášková, Michal Balín, Veronika Dvořáková, Alžběta Šmahová, Nella Gabrielová, Martin Sedlický, Helena Marešová, Kamila Bauerová.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]