Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

SOUTĚŽ: Přijeďte si užít zimních radovánek do Ski areálu Troják !

Kam vyrazit s rodinou či přáteli na víkendovou lyžovačku? Na Troják! Ski areál svými terény uspokojí rodiny s dětmi, začátečníky i pokročilé lyžaře. Poloha ski areálu poskytuje návštěvníkům také možnost běžeckého lyžování.

Hostýnské vrchy patří k frekventovaným oblastem sjezdového i běžeckého lyžování, zimní turistiky, rekreace a jiných pohybových aktivit. Ski Areál Troják leží ve stejnojmenném sedle na hranicích okresů Kroměříž, Vsetín a Zlín.

Lyžařská a snowboardová škola Yetty ski nabízí individuální výuku pro všechny věkové kategorie, miniškoličku pro nejmenší, také skupinovou výuku pro MŠ, ZŠ i SŠ včetně možnosti zázemí. Stejně jako v minulých letech budeme pokračovat ve výuce handicapovaných na biski a monoski, jak jedinců, tak skupin.

Pro letošní rok jsme obohatili vybavení půjčovny o desítky nových modelů lyží a nově také nabízíme prodej všech našich modelů lyží. Můžete tak u nás zakoupit nové modely za nízké ceny i v průběhu sezóny.

Náš ski areál je zapojen do systému slev poskytovaných v Hostýnských horách. Výhody tzv. Karty plné slev u nás můžete uplatnit na jízdné, vypůjčení vybavení i v Yetty ski škole. Více o slevách a kde tuto kartu pořídit najdete na www.kartahostynska.cz.

U příjezdové komunikace je velké parkoviště, které je po celou zimní sezonu upravováno, a Vy zde můžete parkovat zdarma. V areálu je možnost bezplatného wi-fi připojení. Dále zde můžete využít bufet, restauraci, ubytování v hotelu, krytý bazén, saunu, bowling či kulečník.

Nezapomeňte sledovat aktuality na našem facebooku nebo na webu.

Těšíme se na všechny stálé i nové návštěvníky ski areálu!

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Lenka Novotná, Milan Matyska, Kateřina Berková, Gabriella Jeřábková, Andrea Gašpárková, Tomas Jirka, Karel Gavenčiak, Ondře Ondryáš, Sára Sumegová, Alena Machalová, Daniela Drozenova, Lenka Dorničáková, Barbora Chlebišová, František Tihlařík, Šárka Kubíková, Eliška Brotánková, Ondřej Mráz, Katerina Richterova, Hana Mužíková, Tereza Trkovská

Související články