226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Poznejte zařízení 2v1

Řešíte otázku, zda pořídit notebook nebo tablet? Vyřeště to tím, že si pořídíte 2v1.

Jdete-li na přednášku nebo do studovny, jednoduše odpojíte obrazovku od klávesnice a naplno využijte pohodlnost a jednoduchost tabletu při hledání potřebných informací, čtení zpráv či sledování aktivit na sociálních sítích. Když se pustíte do psaní seminárních prací, tvorby projektů či úpravy životopisu, jednoduše zpět připojíte klávesnici a práce už půjde sama.

Není tedy třeba dělat kompromisy a rozmýšlet se, zda budete potřebovat více tablet nebo laptop. Varianta 2v1 je stavěná tak, abyste mohli střídat varianty dle potřeb po celý den. Navíc toto hybridní zařízení zvládne plnou nálož práce a svým výkonem dokáže konkurovat klasickým notebookům.

Pokud se rozhodnete pro nákup 2v1 s operačním systémem Windows, získáte plnohodnotné zařízení a přístup ke všem aplikacím, na které jste u tohoto systému zvyklí. V případě, že radši než myš používáte dotykové ovládání, tak věřte, že s Windows nebyla práce nikdy snažší a zábavnější. Při práci máte po ruce také Office, který vám pomůže s tvorbou prezentací, dokumentů i tabulek. Nezapomeňte si ale své Windows přizpůsobit – ať mají váš styl. Ozdobte si plochu pozadím s předinstalovanými motivy nebo vlastní sadou oblíbených fotek. Setříďte dlaždice podle vašich potřeb, zvolte pro každou aplikaci umístění a velikost. A poslední rada na závěr – prozkoumejte také Xbox zábavní centrum v cloudu a užijte si přístup k oblíbené hudbě, hrám a filmům, a to ať už doma nebo na cestách.

Odpovězte na otázky a vyhrajte jeden z 50-ti záložních zdrojů baterie značky Nokia. Soutěž probíhá od 1.4 do 30.4 2015. Výhrává každý 20. v pořadí se správně zodpovězenými otázkami. Odpovědi hledejte na stránkách www.Microsoft.cz.

Soutěž byla ukončena. Gratulujeme výhercům: Šípek J., Mašek P., Bendová E., Dvouletý O., Ballada J., Pohanka M., Haken M., Gozora D., Hoskovec M., Castro Gomez Y., Charvátová L., Němeček M., Ďurišová L., Beňuš O., Gusenica L., Doubková D., Šebedovský J., Bobková M., Procházka T., Hanuš M., Doležal J., Mroczkowski M., Opluštilová J., Mondek M., Zákravská K., Tarantová P., Kačeriaková l., Sochorová T., Ther L., Ludvigová Z., Hrdlička J., Skálová L., Špačková M., Lukacovic P., Šestáková E., Šimíček J., Klán J., Soudková H., Wagnerová A., Villner J., Taufer O., Hošek J., Padevět T., Chobola M., Frýbová K., Svobodová R., Kubalová M., Fibigr P., Podolník J. , Mervart O.

 

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]