226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: PORTA 2015, třídenní folk a country festival v Lesním divadle v Řevnicích

Jestli máte rádi písničky, kytary, romantiku, sborové zpívání, folk a country muziku, hlásí se opět festival Porta. Finále proběhne 26. – 28. 6. již po osmé v Řevnicích a diváky bude čekat nejen 16 soutěžících kapel ale také hvězdy naší folk a country scény.

A3-porta-2015-05-06Organizátoři festivalu opět připravili velice zajímavý hudební program, na kterém vystoupí celá řada známých osobností, jako například: Věra Martinová, Jaroslav Wykrent, Robert Křesťan, Hop Trop, Petr Spálený, Petr Bende, Asonance, Epyde Mye, Slávek Janoušek a také zvláštní host Porty, skupina Buty v unplugget podobě, nebo mladý talentovaný zpěvák Pavel Callta.

Jaroslav Samson Lenk řekl o Portě v Řevnicích: „Kdybyste mě nepozvali, tak já se přijedu alespoň podívat, protože tady je to pokaždý kamarádský, přijemný a hlavně je to o hudbě“…

Porta je opravdu o kamarádech dobré muzice a příjemné a přátelské atmosféře. Porta je třešničkou na dortu naší festivalové scény.

Pokud chcete i vy být součástí svátku folk a country hudby u nás, máte jedinečnou možnost… Přijeďte na Portu a vezměte s sebou přátele.

http://porta-festival.cz/predprodej-vstupenek

www.porta-festival.cz

Soutěž o 10 volných vstupů na Porta Řevnice probíhá do 22.6.2015.

Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí, počet výher je omezen.

Soutěž byla ukončena. Gratulujeme výhercům: Martin Ondroušek, Kristýna Jarolínová, Marcela Grázová, Jana Rumpalová, Michaela Opravilová, Jaroslav Marek, Martin Vostatek, Tomáš Helmich, Jana Vilčová, Leona Hrdličková.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]