Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: Podmanivá Diana Krall představí novou desku!

Do Brna poprvé přijede charismatická zpěvačka a klavíristka Diana Krall. V rámci speciálního koncertu festivalu JazzFestBrno se představí 20. září v DRFG Areně. JazzFest tak premiérově zamíří do největšího tradičního koncertního prostoru v Brně.

Kanadská umělkyně představí Brňanům svoje nové album Turn Up The Quiet. Diana Krall byla doposud třináctkrát nominována na cenu Grammy, přičemž pětkrát cenu získala. Za svá alba obdržela devětkrát zlatou, třikrát platinovou a sedmkrát multiplatinovou desku.

Deskou Turn Up The Quiet se kanadská umělkyně vrací ke kořenům a k písním z takzvaného Great American Songbook. „Už dlouho jsem měla chuť tyto skladby zpracovat po svém. Společnost mých nejlepších hudebních přátel mi umožnila vyprávět tyto příběhy tak, jak jsem zamýšlela. Někdy stačí „zesílit ticho“, abyste slyšeli trochu lépe,“ odkazuje Krall na název alba. Turn Up The Quiet skutečně přináší dokonalou kulisu pro klidný večer se skleničkou dobrého vína. Na desce najdete jedenáct jazzových standardů, v jejichž aranžmá hraje prim piano.

V písních nechybí oblíbená témata lásky a naděje. Podmanivý zpěvaččin hlas vytváří dojem intimního prostoru. Právě dovedností navodit atmosféru malého jazzového klubu, v němž se vznáší oblaka dýmu, je Krall pověstná.

„V brněnské DRFG Areně se Diana Krall představí s jazzovým kvartetem, s nímž již mnohokrát dokázala vykouzlit intimní atmosféru i ve sportovní hale. DRFG Arena je navíc prostor poměrně komorní a nabízí velmi solidní akustiku pro tento typ koncertu,“ říká umělecký ředitel festivalu JazzFestBrno Vilém Spilka. Vstupenky na koncert jsou k dostání na webu nejkoncerty.cz a v běžných předprodejích.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Adéla Škodová, Jiří Sochor, Zuzana Ježková, Zuzana Králová, Klára Jelínková .

Související články