Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Informace o koronaviru pro klienty ISIC cestovního pojištění jsou připraveny zde nebo je lze získat na infolince pojišťovny UNIQA na tel. čísle +420 488 125 125

SOUTĚŽ: Ovocné kytice Frutiko, nevšední a sladký dárek

Pokud si lámete hlavu nad originálním dárkem, jsou tu pro Vás ovocné kytice Frutiko! Krásné pugéty naaranžované z čerstvého ovoce a belgické čokolády můžete objednat snadno online a nechat poslat kurýrem jako překvapení kamkoli po ČR.

Společnost Frutiko vyrábí netradiční jedlé květiny z ovoce, čokolády či dortíků na Českém trhu již čtvrtým rokem a za tu dobu se tyto kytice staly trendem v posílání květin a dárků. Držitelé průkazů ISIC mohou využít slevu 20% na veškeré zboží. Studenti jistě ocení také jednoduchou objednávku online z počítače či mobilního telefonu. Krásnou kytici je tak pomocí několika kliknutí možné doručit například mamince nebo přítelovi/přítelkyni na jakoukoli adresu v České republice, aniž by něco tušili.

Základem každé kytice Frutiko jsou kvalitní ingredience, tedy pečlivě vybírané kousky čerstvého ovoce a pravá belgická čokoláda, které jsou ručně aranžovány do krásných kytic v den doručení zásilky na adresu. Rozvoz zajišťují profesionální sympatičtí kurýři, kteří dárek spolu s blahopřáním s osobním textem předají přímo oslavenci. Moment nadšení a překvapení je tak zaručený a oslavenec potěší i své kolegy v práci či spolužáky, se kterými si na sladké kytici pochutná.

Kromě oblíbené kombinace jahod a banánů v čokoládě můžete v ovocných kyticích ochutnat také exotické melouny, hroznové víno, ananas, pomeranče, jablka či kiwi. Kromě ovocných kytic aranžuje Frutiko také květiny z čokolády a dortů.

ISIC TIP:Využijte 20% slevu na ovocné kytice a bonboniéry Frutiko!
Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Soutěž byla ukončena. Další naleznete zde.

Související články