226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Ostrava v plamenech v čele s WITHIN TEMPTATION!

Mezinárodní rockový festival Ostrava v plamenech se usadil v ocelovém srdci naší vlasti. A není divu. První 2 ročníky ukázaly, že festival s účastí prvotřídních rockových kapel světového věhlasu tady má své publikum.


Letos se můžete těšit na premianty světového symfonického metalu – WITHIN TEMPTATION z Holandska. Sousedy z Německa bude reprezentovat power metalová stálice AXXIS

Ze slunného Řecka přijede jeden z nejvýzamnějších kytaristů světa GUS G, který hraje v doprovodné kapele Ozzyho Osbournea, se svou domovskou formací FIREWIND.

Z Polska dorazí hned 2 velmi výrazná hudební tělesa – ve světě metalu dávno etablovaní tvrďáci VADER a také čím dál populárnější OBERSCHLESIEN, o kterých se říká, že jsou polskou odpovědí na slavné Rammstein.

Domácí scénu bude zastupovat trojice festivalových jistot – DOGA, FORREST JUMP a legendární CITRON s LADISLAVEM KŘÍŽKEM.

Festival OSTRAVA V PLAMENECH se uskuteční na tradičním místě v Dolní oblasti Vítkovice, která se stala ihned po svém uvedení do provozu pro veřejnout velmi vyhledávanou lokalitou pro svou vizuální vyjímečnost.
Slovy mnoha návštěvníků „člověk si tam připadá doslova kouzelně. Jako kdyby vstoupil do románu Julese Vernea“.
Díky industriálnímu prostředí se pořadatelé mohou pochlubit vskutku „nejmetalovějším“ prostředím pro konání festivalu.

www.ostravavplamenech.cz
facebook/ostravavplamenech

ISIC TIP:Využijte 50 Kč slevu na vstupenku!
Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Soutěž probíhá od 17.6.2016 do 18.7.2016.
Soutěž o 10 x2 vstupenky na festival Ostrava v plamenech.

Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí. Počet výher je omezen.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]