Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: Oslavte letos Valentýna originálně

Svátek svatého Valentýna se kvapem blíží a vy ještě nemáte pro svoji lásku nic vymyšleno? Plyšoví medvědi už tolik netáhnou, romantická večeře v drahé restauraci by vám mohla vysát peněženku a jedna růže není moc originální. Ale co spojit sladké potěšení, nečekaný dárek a moment překvapení.

Letos se můžete vytáhnout přesně s něčím takovým – ovocnou květinou. Miluje vaše drahá polovička kromě vás i čokoládu? Ovocné kousky mohou být v kytici namočené v pravé belgické čokoládě. Má ještě mlsnější jazýček? Pak může být kytice vyrobena z muffinů, popcaků a sušenek. K tomu přidáte romantický vzkaz a úspěšný Valentýn je zaručen.

Čerstvé ovoce, které je krásně naaranžované do pugétu nabízí firma Frutiko. Pro Vaše pohodlí rozváží květiny po celé republice a pro Pražáky a Brňáky nabízí i možnost osobního odběru. V jejich nabídce nejsou jenom ovocné nebo dortové květiny, ale krásné řezané růže nebo personalizované dárky, které si můžete sami navrhnout.

A ještě jeden bonus, studenti a držitelé ISIC, ITIC, ALIVE a IYTC karet mohou využít slevu 20% na veškeré zboží, které Frutiko nabízí.

Originální dárek můžete objednat s předstihem na www.frutiko.cz a budete mít Valentýn vyřešeného.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

L. Mlýnská, J. Šípek, M. Nosková, L. Šortnerová, D. Bakončíková (poukaz v hodnotě 1000 Kč) a L. Grocholová, M. Kocmánková, Š. Richterová, J. Čipera, T. Čtvrtlíková, L. Glesner, A. Beckert, T. Janeček, G. Jeřábková, K. Balajková (pokaz v hodnotě 500 Kč).

Související články