226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Open Air Festival Štenberský Kopec

Legendární festival Šternberský kopec se blíží!
V pořadí již XIII. ročník opět nabídne špičku české a slovenské hudební scény, letos poprvé ve dvou dnech!

Rosteme! Letos se nám již nepodařilo vměstnat připravený program do jednoho dne, takže se můžete těšit na tuplovanou porci skvělé muziky.
Dramaturgie prvního dne (pátek 29.7.) je zaměřena zejména na generaci Y, proto hlavní hvězdou programu nebude nikdo jiný, než samotný Majk Spirit. Na pódiu mu bude sekundovat liberecká kapela ATMO music a představí se také krásná a talentovaná zpěvačka Sima.

Druhý den (30.7) vás pak čeká česká klasika. A pozor!!! V sobotu už v 15 hod. program zahájí chlapecká, taneční, pěvecká a striptérská skupina z Prahy 5 Smíchova – MIG 21!!
Na pódiu je vystřídá Andělem oceněná formace The Fellas a dále opavská kapela Cocaine Party. Po několika letech na Šternberském kopci opět přivítáme šumperské O5&Radeček. Něžné pohlaví bude letos reprezentovat Ewa Farna a Olga Lounová. Hlavními hvězdami XIII. ročníku budou matadoři české hudební scény Olympic a rocková královna Věra Špinarová.
Veškeré novinky, program, informace o předprodejích a cenách vstupenek naleznete na www.sternbersky-kopec.cz

Akce se koná v rámci projektu Šternberské kulturní léto pod hvězdami, za finanční podpory Města Šternberk a Olomouckého kraje.

ISIC TIP:Využijte 10% slevu na vstupenku!
Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Soutěž probíhá od 17.6.2016 do 18.7.2016.
Soutěž o 10×2 vstupenky na festival Šternberský kopec.

Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí. Počet výherců je omezen.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]