226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Olomoucký Bounty Rock Cafe Open Air festival přiveze Uriah Heep nebo Stromboli

Je považovaná za zakladatele hardrocku, za svou dlouhou hudební kariéru prodala neuvěřitelných 30 milionů nosičů po celém světě, hrála v 52 zemích světa a získala přívlastek jedné z nejlepších „live“ rockových kapel na světě. Řeč je o britské legendě Uriah Heep, která se představí olomouckému publiku.

Na datum 13. června 2015 se jí podařilo „ulovit“ pořadatelům pátého ročníku olomouckého festivalu Bounty Rock Cafe Open Air, který je naplánovaný opět do areálu Korunní pevnůstky v Olomouci.

Bounty novy plakat1Uriah Heep však nebudou jediným tahákem akce. Kromě nich se na pódiu objeví například česká rocková legenda Stromboli v čele s Michalem Pavlíčkem a Bárou Basikovou nebo kapely Citron a Tublatanka.

Předprodej vstupenek probíhá v síti TICKETSTREAM nebo v Bounty Rock Cafe za 800 korun a v den koncertu za ně návštěvníci zaplatí 990 korun.

„Jsme nadšení, že se nám laťku festivalu daří každý rok zvyšovat. Uriah Heep, kteří vznikli v roce 1969, totiž patří ke čtyřlístku, jež v sedmdesátých letech udával směr, kudy se hard rock vyvíjel. Ještě spolu s Led Zeppelin, Black Sabbath a Deep Purple. Jejich hity jako Lady In Black, Gipsy, Easy Livin nebo July Morning se dodnes řadí do klenotnice světové rockové hudby,“ popisuje pořadatel festivalu Dušan Neumann.

„O tom, že jsou ,Uriáši‘ u nás stále populární, svědčí i to, že při své poslední návštěvě vyprodali pražský koncert a ten brněnský museli kvůli velkému zájmu přesunout do KC stadionu Kounicova. Počítáme proto s tím, že o lístky bude velký zájem. Cenu vstupenek začneme samozřejmě s blížícím se datem koncertu postupně zvyšovat, takže kdo si je koupí teď, výrazně ušetří,“ doplňuje Neumann.

Uriah Heep podle něj kromě největších hitů zahrají i písničky ze čtyřiadvacátého studiového alba Outsider, které vyšlo letos. „Jsme velice hrdí na svou minulost, ale stejně jako ona je důležité, abychom dál tvořili. Novinka Outsider je řádné rockové album nahrané ve stylu Uriah. Je důkazem toho, že v nás je pořád ta samá vášeň a energie,“ říká kytarista Mick Box, dnes už jediný ze sestavy, kdo pamatuje jejich „zlatá sedmdesátá“.

Za zmínku stojí i současný skvělý zpěvák kapely Bernie Shaw, který je ve skupině od roku 1986. Pro tuzemské fanoušky je zajímavé, že má manželku z Moravy, konkrétně z Uherského Brodu.

Více informací na www.brcopenair.cz

Soutěž o 8x 2 vstupenky na Bounty Rock Cafe Open Air festival probíhá do 4.6.2015

Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí, počet výher je omezen.

Soutěž byla ukončena. Gratulujeme výhercům: Michaela Zachová, František Jantač, Roman Petrásek, Alena Vocelková, Hung Son Ha Trinh, Valentýna Bujnošková, Andrea Benešová, Martin Sedlický

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]