226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Okoř se šťávou již po sedmnácté

17.ročník open air festivalu na jednom z nejromantičtějších míst v blízkosti Prahy, pod zříceninou hradu Okoř. Okoř se šťávou 2015 se letos uskuteční už na konci května, v sobotu 30.5. od 13.00 hod.

Tento ročník bude opravdu šťavnatý! Doporučujeme přijít včas, letošní ročník je od začátku nabitý zvučnými jmény.

Festival odstartuje skupina ZRNÍ ,která je v cenách Anděl 2014 nominovaná hned ve třech kategoriích, kapela roku, klip roku a alternativní deska roku. Jejich poslední album „Nasleduj kojota“ bylo i nominováno na cenu kritiky Apollo. Poprvé na festivalu vystoupí skupiny NEBE a JELEN, které v součastné době uspěšně vyprodávají turné a jejich vystoupení budou velkým zpříjemněním letošní Okoře. Společně se skupinou JELEN vystoupí i Kateřina MarieTichá.

Opět se na louku pod Okoř chystají Rybičky 48. Uslyšíme i Wohnouty, kteří minulý rok vydali album „Laskonky a Kremrole“. Novou už sedmou desku představí skupina České Srdce , která na festivalu nové album i pokřtí.

V 19:00 se můžeme těšit na hodinové vystoupení skupiny NO NAME a ve 22:00 i na skupinu MANDRAGE.

Na festivalu zazní jak jejich hity Šrouby a matice, Františkovy lázně, Hledá se žena , ale i další písně z nového alba „SILUETY“. Skupina během posledních let sesbírala jedno ocenění za druhým. Získali ocenění v hudebních cenách Akademie populární hudby Anděl, Žebřík jako skupina roku, skladba roku a další… Na druhé scéně vystoupí Koblížci, The Snuff, Ultima, Bags, Donaha a další ….

Festival budou uvádět Lukáš Pavlásek a Pavel Anděl.

OKOR SE STAVOU_plachta 550x150.indd

 

Okoř se šťávou 2015! To je dvanáct hodin hudby bez přestávky!

Na festival jako každý rok bude jezdit kyvadlová doprava linka X-Okoř z Prahy 6 a Kladna.V areálu bude hlídaný prostor pro kola.

Vstupenky v předprodejních sítích Ticketstream, Ticketportal, Ticketpro nebo přímo na Okoři.

Více informací najdete na stránkách festivalu  www.okorsestavou.cz

Soutěž o 20 vstupenek na Okoř se šťávou, soutěž probíhá do 21.5.2015, vyhrává každý 10. se správnou odpovědí, počet výher je omezen.

Soutěž byla ukončena. Gratulujeme výhercům: Denisa Lukácsová, Tadeáš Kocuba, Ľubomír Gusenica, Petr Kratochvíl, Jana Opluštilová, Ondřej Dvouletý, Lenka Petrželková, Adriana Kanioková, Zuzana Píšťková, Marek Kovář, Lenka Exnerová, Diana Marková, Vojtěch Šebesta, Kateřina Seidlová, David Pfeifer, Natálie Tichá, Ivana Matoušková, Jana Albrechtová, Adéla Hurtíková, Kateřina Nevoralová.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]