226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

Soutěž o balíčky kosmetických produktů AVON nebo dobrot od Nestlé

Halo studenti, připravili jsme pro vás soutěž o zajímavé ceny a na ještě zajímavější téma Kariéra a Vzdělávání. Odpovězte na 13 otázek a vyhrajte jeden z 30-ti balíčků kosmetických produktů společnosti AVON nebo dobrot od Nestlé.

Víte o tom, že na našich webových stránkách www.isic.cz/isicpoint/ naleznete mimo jiné řadu pracovních nabídek či trainee programů? A to není vše. Můžete zde najít i nabídky kurzů a rekvalifikací. Pro zájemce o studium na vysoké škole je připraven přehled aktuálních studijních oborů na vybraných vysokých školách a univerzitách. A to vše v sekci Kariéra či Vzdělávání. Nechte se oslovit prestižními společnostmi, které vám zde prezentují své nabídky a poskytují vám jedinečnou možnost zapojit se do jejich pracovního týmu. Možná je právě toto vaše životní příležitost.

A jak se do soutěže můžete zapojit? Stačí správně odpovědět na všechny otázky. Navíc jsme se rozhodli vám zpříjemnit začátek školního roku tím, že vám poradíme, kde hledat správné odpovědi. Proto nezapomeňte mít během vyplňování otevřené i tyto stránky našeho webu, které jsou zaměřené na kariéru a vzdělávání.

Vyhrává každý desátý soutěžící, který odpoví správně na všechny otázky. Maximální počet výherců je 30. Soutěž probíhá od 14.10 až do 13.11.2015. Přejeme vám mnoho štěstí ve hře. Třeba vás v průběhu naše sekce Kariéra & Vzdělávání inspirují ke klíčovému kroku ve vašem životě.

 

Výherci byli kontaktování dne 25.11.2015 na uvedený e-mail ze soutěžního formuláře.

 

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]