226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Novinky Divadla Kalich s řadou velkých hereckých jmen

Divadlo Kalich se zapsalo jako prestižní scéna, která navrací respekt muzikálovému žánru a také přichází s atraktivně obsazenými činohrami i komorními koncerty. Novou sezónu opírá o jména jako Žbirka, Janžurová, Vilhelmová, Hrzánová či Čtvrtníček.

Už 16 let Divadlo Kalich dokazuje, že lze uspět s nepodbízivým, chytrým repertoárem, a to bez koruny dotací od státu či města. „Dotace“ v podobě exklusivních slev naopak samo nabízí – v rámci ISIC 10 % na vstupenku v předprodeji (dostupné i v e-shopu na www.divadlokalich.cz) anebo pro diváky s pevnějšími nervy dokonce 50 % na vstupenku jako last minute pouhý týden před vybraným představením.

A že je v tomto divadle z čeho vybírat! Ve svých muzikálových titulech vsází na mladé všestranné herecké talenty a režijní osobnosti moderního divadla, jakými jsou duo Skutr nebo Ján Ďurovčík. Právě ten je podepsaný pod letošní napjatě očekávanou novinkou – výpravným muzikálem Atlantida s hity Mira Žbirky. Sedm hlavních hrdinů se v něm vydává hledat bájnou civilizaci, aby na této dobrodružné cestě nakonec našli především sami sebe.

Bohatý na novinky bude i činoherní repertoár Divadla Kalich. Na prosinec je naplánována premiéra komedie Božská Sarah, v níž bude v režii Alice Nellis excelovat Iva Janžurová. V únoru se dočkáme kultovní černé komedie Zabiják Joe s Tatianou Vilhelmovou, Markem Taclíkem či Igorem Chmelou v hlavních rolích. Na jaře své novinky představí na jevišti Divadla Kalich také Bára Hrzánová s Radkem Holubem i Zuzana Bydžovská s Pavlem Liškou a Petrem Čtvrníčkem.

O tyto atraktivní přírůstky se tedy letos rozroste pestrý repertoár Divadla Kalich, čítající v současné době 7 muzikálů, 16 činoher a řadu koncertů osobností různých hudebních žánrů. Seznamte se s nimi: http://www.divadlokalich.cz/repertoar/.

[dt_button size=“big“ animation=“none“ icon=““ icon_align=“left“ color=““ link=“/mujisic/profil/“ target_blank=“false“]SOUTĚŽIT[/dt_button]

Soutěž o 30x 1 dárkový poukaz do Divadla Kalich probíhá do 30.9.2015.

Vyhrává každý 10. se správnými odpověďmi, počet výher je omezen. Gratulujeme výhercům: Veronika Vejvodová, Lucie Hrdá, Michaela Kubienová, Karolína Najmanová, Tereza Danihelková, Tomáš Svatek, Dalibor Straka, Zuzana Černá, Blanka Měřínská, Jakub Nový, Radka Famfulová, Zuzana Papežová, Barbora Friedrichová, Lenka Timarova, Karolína Frýbová, Marie Šubrtová, Martina Lejsková, Miroslav Daniel Novotný, Ondřej Mráz, Tereza Tichá, Monika Kučerová, Veronika Kumstova, Barbora Holadová, Veronika Klierová, Ina Shmakava, Kateřina Vítková, Veronika Hamatová, Hana Blumentrittová, Dominik Fojtík, David Botur.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]