226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Noc bláznů v Divadle Rokoko

Bláznivá komedie o tom, kdo je vlastně blázen bude mít premiéru v březnu v Divadle Rokoko.

Komedie Louise Nowry Noc bláznů stírá hranici mezi tím, co je vlastně normální a co ne. Hra vás zavede do prostředí psychiatrické léčebny a zárověň nabídne možnost nahlédnout do divadelního zákulisí. Mladý nezkušený režisér totiž jako svou první práci dostane za úkol režírovat hru v prostorách místního psychiatrického ústavu. Ve vyhořelém divadelním sále chtějí klienti léčebny nazkoušet Mozartovu operu, ačkoli nikdo neumí hrát, natož zpívat, a jejich chování režiséra nejednou přivede do svízelné situace. Jak nakonec představení dopadne, uvidíte v Divadle Rokoko.

Role bláznů si s velkou radostí zahráli Veronika Gajerová, Oldřich Vízner, Stanislava Janchnická, Henrieta Hornáčková nebo Tomáš Novotný. V roli režiséra uvidíte novou posilu našeho souboru – Michaela Vykuse.

Pavel Khek, nový kmenový režisér Městských divadel pražských, v Divadle Rokoko připravil už dvě inscenace. První vychází z úspěšné knihy Květy Legátové Želary a je na repertoáru divadla už pátou sezonu. Eliška, lékařka z brněnské nemocnice, se ocitá v nebezpečí života stejně jako všichni odbojáři po atentátu na Heydricha. Ukrývá se ve vesnici Želary, v pozemském ráji, kam hřmění války zatím nedolehlo. Nachází tam zcela nový pohled na svět, nové hodnoty a především lásku, o jaké neměla vůbec tušení.

Scénář ke druhé inscenaci napsal úspěšný český scénárista Marek Epstein. Veterán vypráví příběh o vině, lásce a odpuštění a rozhodně ho doporučujeme i těm, kteří obvykle do divadla nechodí. V inscenaci totiž uvidíte i opravdický ring a dva známé české kickboxery.

ISIC TIP:Využijte 50% slevu na vstupenky 2. cenové zóny v divadle ABC a ROKOKO.

[dt_button size=“big“ animation=“none“ icon=““ icon_align=“left“ color=““ link=“/mujisic/profil/“ target_blank=“false“]SOUTĚŽ BYLA UKONČENA[/dt_button]

Gratulujeme výhercům:
10 poukazů na 2 vstupenky získává D.Labská, V.Štván, D.Bakončíková, L.Baklíková, R.Boumová, O.Mráz, M.Masáková, M.Černá, D.Hronovám, L.Zehlerová


Cena o 10 poukazů na 2 vstupenky do Městských divadel pražských na komedii Noc bláznů.
Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí. Počet výher je omezen.
Soutěž probíhá od 1. 3. 2016 do 31. 3. 2016.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]