226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Přemyslov – jedno z nej středisek v Jeseníkách!

Ski areál Přemyslov patří k nejvšestrannějším střediskům v Jeseníkách – je totiž vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak sportovnější lyžaře. Jeho modrá sjezdovka je navíc nejdelší osvětlenou tratí nejen v Jeseníkách, ale i na celé Moravě.

Na svahu, obslouženém čtyřsedačkovou lanovkou a dvěma vleky, čekají čtyři sjezdovky všech obtížností. Úplní začátečníci se mohou bezpečně učit na samostatné cvičné louce se dvěma vleky, mírně pokročilí zamíří na dlouhou modrou sjezdovku a ti sportovnější pak ocení přímý a široký černo-červený „slalomák“ podél lanovky – zkrátka lyžování opravdu pro celou rodinu. Na modré sjezdovce Esíčko, dlouhé 1 250 m, se přitom lyžuje v pátek a sobotu i večer od 18.30 do 21.00 h.

Přímo na úpatí svahu je parkoviště a k němu přiléhající multifunkční budova s bufetem, restaurací, lyžařskou školou, půjčovnou a ski servisem. V loňské sezóně byl otevřen ještě bufet na modré sjezdovce, který v příjemném prostředí s krbovými kamny nabízí teplé i studené nápoje a pokrmy, wi-fi a toalety s teplou vodou. Restaurace u nástupní stanice lanovky byla letos rozšířena a zútulněna. V příštích letech zde vznikne i penzion.
Příjezdová silnice z Loučné nad Desnou bude mít v zimě zbrusu nový povrch. Parkoviště je zdarma.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

David Sabela, Tomáš Mlejnek, Tereza Skuhrová, Michaela Kadlecová, Jiří Drahorád, Petra Jankova, Martin Černík, Lenka Nechvátalová, Petr Táborský, Klára Balajková

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

[reklama_left]
[reklama_right]