fbpx
Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq

SOUTĚŽ: Přemyslov – jedno z nej středisek v Jeseníkách!

Ski areál Přemyslov patří k nejvšestrannějším střediskům v Jeseníkách – je totiž vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak sportovnější lyžaře. Jeho modrá sjezdovka je navíc nejdelší osvětlenou tratí nejen v Jeseníkách, ale i na celé Moravě.

Na svahu, obslouženém čtyřsedačkovou lanovkou a dvěma vleky, čekají čtyři sjezdovky všech obtížností. Úplní začátečníci se mohou bezpečně učit na samostatné cvičné louce se dvěma vleky, mírně pokročilí zamíří na dlouhou modrou sjezdovku a ti sportovnější pak ocení přímý a široký černo-červený „slalomák“ podél lanovky – zkrátka lyžování opravdu pro celou rodinu. Na modré sjezdovce Esíčko, dlouhé 1 250 m, se přitom lyžuje v pátek a sobotu i večer od 18.30 do 21.00 h.

Přímo na úpatí svahu je parkoviště a k němu přiléhající multifunkční budova s bufetem, restaurací, lyžařskou školou, půjčovnou a ski servisem. V loňské sezóně byl otevřen ještě bufet na modré sjezdovce, který v příjemném prostředí s krbovými kamny nabízí teplé i studené nápoje a pokrmy, wi-fi a toalety s teplou vodou. Restaurace u nástupní stanice lanovky byla letos rozšířena a zútulněna. V příštích letech zde vznikne i penzion.
Příjezdová silnice z Loučné nad Desnou bude mít v zimě zbrusu nový povrch. Parkoviště je zdarma.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

David Sabela, Tomáš Mlejnek, Tereza Skuhrová, Michaela Kadlecová, Jiří Drahorád, Petra Jankova, Martin Černík, Lenka Nechvátalová, Petr Táborský, Klára Balajková

Související články

Copyright ©2020 ISIC.cz • GTS ALIVE, s.r.o.