226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Natruc – 19. ročník kultovního festivalu

Již po devatenácté se v malebném areálu Kmochova ostrova v Kolíně, uskuteční festival Natruc. První srpnový víkend, tedy 6. 8. 2016, akce představí přední české interprety a přiveze i pořádnou dávku zahraniční hudby. V minulosti vyprodaný festival nabídne i letos mimořádný hudební zážitek. Na koho se můžete na Natrucu těšit?

Tři pódia? Třicet interpretů? Nejkrásnější festivalový areál v České republice? Že to zní lákavě? Aby ne! Mimořádný zážitek skrz hudební žánry nabídne i letos festival Natruc. Na kolínský Kmochův ostrov dovezou organizátoři takové hvězdy jako Tata Bojs, Mandrage, PSH, Arakain, ATMO music nebo třeba Dana Bártu. Převážně čeští interpreti budou hrát pod širým nebem už 6. srpna a přivezou s sebou tu pravou letní atmosféru.

Po třech letech se na scénu Natrucu vrací kapela Tata Bojs. Alternativní rockovou skupinu se zpěvákem – bubeníkem asi netřeba představovat. Nakažlivě pronikavé písně s chytlavými texty a propracovaným hudebním aranžmá předvedou na hlavní scéně kultovního festivalu.

Se světelnými efekty a velkolepoushow dorazí, v rámci turné k desce Potmě jsou všechny kočky černý, skupina Mandrage. „Písničky na naší poslední desku jsme psali tak, aby co nejlépe vynikly právě naživo, spolu s blýskavým designem, kterého je vše, co se točí okolo našeho nového alba, plné.“ Prezentují novou podívanou samotní Mandrage.
Ze zástupců zahraniční hudební scény se můžeme těšit například na britské China Shop Bull nebo na francouzský dubstep v podání Vautour!

Na tomto festivale si zkrátka najde své hvězdy každý. Příznivci rocku a metalu jistě zapaří na Arakain nebo Pipes and Pints s typickým doprovodem zvuku dud a hlasem amerického zpěváka Syco Mika.

Festival Natruc 2016 proběhne v prostorách přírodního parku na Kmochově ostrově v Kolíně 6. Srpna od 11:30. Vstupenky na jednodenní festival plný hvězd, můžete zakoupit, nyní za 350,- na Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream nebo No Limits, popřípadě si skočte do jednoho z oficiálních předprodprodejních míst. Jejich seznam, stejně jako další informace a aktuality, naleznete na stránkách www.natruc.eu.

ISIC TIP:Využijte 10% z ceny plného vstupného.

Soutěžit

Informace o soutěži

Soutěž probíhá od 17.6.2016 do 18.7.2016.
Soutěž o 7×2 vstupenky na festival Natruc!

Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí. Počet výher je omezen.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]