fbpx
Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq

SOUTĚŽ: Nakopněte to o prázdninách se sportovní výživou z VITALAND!

Dřina, pot, vůle a touha po vítězství. Základní atributy všech sportovců. Ti nejlepší ale přidávají také kvalitní výživu, která jim pomáhá v dosažení jejich sportovních cílů. Největší výběr sportovní výživy a doplňků stravy zakoupíte v prodejnách VITALAND, kde s ISIC/ALIVE nebo ITIC průkazem nakoupíte s 20% slevou na kompletní sortiment.

Chcete zefektivnit váš každodenní trénink? Nebo oddálit nástup únavy během sportování a následně zkrátit dobu pro regeneraci? Pak jsou tu pro vás prodejny VITALAND a e-shop www.vitaland.cz, kde můžete vybírat z široké nabídky proteinů, gainerů, aminokyselin, proteinových tyčinek, spalovačů, energetických gelů, iontových a regeneračních nápojů, koktejlů, prostředků na hubnutí a spousty dalších produktů, které podpoří vaše tréninkové úsilí.

Díky kvalitním potravinovým doplňkům budete mít přehled o vitamínech, minerálech, množství bílkovin, sacharidů, tuků a jiných látek, které přijímáte. Kvalitní sportovní výživa vám zajistí potřebnou efektivitu a regeneraci i pro ty nejnáročnější fyzické aktivity a sportovní výkony.

Soutěžte s ISIC o 10 balíčků sportovní výživy z VITALAND, kde najdete iontový nápoj, protein, proteinové tyčinky, vitaminy a gely. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku a čekat, zda budete právě vy tím šťastným výhercem!

www.vitaland.cz

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Evelína Koudelová, Marie Hendrychová, Martina Beinhauerová, Eliška Stříbrská, Tereza Lišková, Matěj Janoušek, Jitka Mašlová, Petra Surá, Petra Fiedlerová, Tadeáš Vacek

Související články

Copyright ©2020 ISIC.cz • GTS ALIVE, s.r.o.