226-222-333 9:00 - 17:00

SOUTĚŽ: Nakopněte to o prázdninách se sportovní výživou z VITALAND!

Dřina, pot, vůle a touha po vítězství. Základní atributy všech sportovců. Ti nejlepší ale přidávají také kvalitní výživu, která jim pomáhá v dosažení jejich sportovních cílů. Největší výběr sportovní výživy a doplňků stravy zakoupíte v prodejnách VITALAND, kde s ISIC/ALIVE nebo ITIC průkazem nakoupíte s 20% slevou na kompletní sortiment.

Chcete zefektivnit váš každodenní trénink? Nebo oddálit nástup únavy během sportování a následně zkrátit dobu pro regeneraci? Pak jsou tu pro vás prodejny VITALAND a e-shop www.vitaland.cz, kde můžete vybírat z široké nabídky proteinů, gainerů, aminokyselin, proteinových tyčinek, spalovačů, energetických gelů, iontových a regeneračních nápojů, koktejlů, prostředků na hubnutí a spousty dalších produktů, které podpoří vaše tréninkové úsilí.

Díky kvalitním potravinovým doplňkům budete mít přehled o vitamínech, minerálech, množství bílkovin, sacharidů, tuků a jiných látek, které přijímáte. Kvalitní sportovní výživa vám zajistí potřebnou efektivitu a regeneraci i pro ty nejnáročnější fyzické aktivity a sportovní výkony.

Soutěžte s ISIC o 10 balíčků sportovní výživy z VITALAND, kde najdete iontový nápoj, protein, proteinové tyčinky, vitaminy a gely. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku a čekat, zda budete právě vy tím šťastným výhercem!

www.vitaland.cz

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Evelína Koudelová, Marie Hendrychová, Martina Beinhauerová, Eliška Stříbrská, Tereza Lišková, Matěj Janoušek, Jitka Mašlová, Petra Surá, Petra Fiedlerová, Tadeáš Vacek

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

[reklama_left]
[reklama_right]