Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

SOUTĚŽ: Najezte se konečně pořádně u Tom´s Burger!

Restaurace Tom´s Burger se specializují na burgery, quesadillos, burritos, cibulové kroužky, steakové hranolky, saláty apod. Nabízí také mexické a americké limonády a čepované pivo.

Ale na prvním místě je samozřejmě poctivý burger a pro dobrý burger platí, že v jednoduchosti je krása. Do burgerového masa by totiž mělo přijít jen minimum ingrediencí: kvalitní a čerstvé mleté hovězí maso (s podílem tuku ideálně kolem 20% až 25%), sůl a čerstvě mletý pepř. Z masa samotného by měla vyniknout jeho přirozená chuť, která dělá tento pokrm jedinečným. Kreativita a tvořivost při přípravě burgerů se tedy přesouvá z přípravy masa na kombinaci dalších ingrediencí, které naleznete mezi dvěma houskami (různé dipy, smažená či karamelizovaná cibulka, papričky jalapeňos, avokádo, mango, rukola, kozí sýr a mnoho dalších chutných a zdravých přísad.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže
František Fousek
Martin Duffek
Elias Salim
Tomáš Hodek
Petr Šrůta
Daniel Vlček
Markéta Kykalová
Lenka Horáková
Barbora Procházková
Andrea Benešová

Související články