Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: Na Dvořákovu Prahu s ISIC průkazem za hubičku!

Vyrazte do jednoho z nejkrásnějších koncertních sálů u nás – Dvořákovy síně Rudolfina. Nabízí se vám skvělá příležitost pro vaši premiéru na klasice i nevšední rande!

Nebojte se klasiky! Objevte nový svět na koncertech festivalu Dvořákova Praha. Dávají si zde dostaveníčko hudebníci i orchestry, které vyprodávají velké koncertní sály po celém světě a honosí se prestižními cenami. Od 7. do 23. září opět zamíří do Prahy výběr toho nejlepšího, co soudobá klasická scéna nabízí. Pokud jste studenti, máte platnou kartu ISIC a ještě vám nebylo 26 let, máte možnost navštívit libovolné množství festivalových koncertů se vstupenkou Studentský speciál za pár kaček. K registraci do Klubu mladých je ideální čas, kompletní program zveřejní pořadatelé už 28. března a studentských vstupenek je omezené množství.

Pokud nejste zrovna typ do obleku a neradi se necháváte svazovat společenským oděvem, je tu pro vás Den D. Ten na velkém festivalovém pódiu představuje úspěšné a talentované mladé interprety, vycházející hvězdy světových koncertních síní. V minulých letech se představili například houslista Josef Špaček a Jan Mráček (oba v současnosti koncertní mistři České filharmonie) nebo klavíristé Jan Lisiecki či Denis Kozhukhin. Právě na tento koncert, který je letos plánován na pátek 22. září, můžete vyhrát dvě vstupenky v soutěži s ISIC.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Adam Janečka, Šárka Trojanová, Ludmila Janotová, Filip Potiška, Vendula Marxová, Kristýna Martincová, Lucie Grocholová, Dominik Eichler, Aneta Pilsová, Tomáš Šemlej.

Související články