Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: Mezi ploty v Bohnicích – slavný český festival slaví 25 let!

Mocnou oslavu čtvrtstoletí projektu Mezi ploty pro vás 27. a 28. května zařídí Richard Müller, PSH, Xindl X, Tomáš Klus, Lenka Dusilová & Baromantika, Cocotte Minute, N.O.H.A. – DJ Set nebo divadlo Sklep. Celkem se na 14 scénách objeví kolem 120 účinkujících.

Barevná mozaika žánrů plus skvělá přátelská atmosféra – to je festival Mezi ploty. Abyste si na něm bez problémů našli to, co ladí právě Vám, rozdělí se plocha bohnického parku do několika programových zón.

Tak taneční a vůbec energickou muziku, která vás dozajista chytne, najdete ve Street Art Zone. Přijedou Cocotte Minute, Pio Squad, Artmosphere, Loco Loco, Prague Conspiracy a pár dalších výborných formací.

Podobně našlapaná bude Alternativní zóna se slavnou Katarziou, legendárními Květy, kapelami U-Prag a Timudej, Kapitánem Demem, ale i jazzovou matadorkou Janou Koubkovou.
A to jsme ještě nezmínili divadlo! Tentokrát to nebude jenom scéna Divadla za plotem s osobnostmi jako Chantal Poullain a Jan Potměšil, Divadlem v Dlouhé či A-studiem Rubín, ale taky komediální scéna s protagonisty pořadu Na stojáka nebo oblíbenou slam poetry.

Nezklame ovšem ani doprovodný program, který nabídne workshopy, autorská čtení, hry a k tomu zónu Oáza s hypnózou, akro jógou, skupinovou terapií a pro odvážlivce i pochodem po žhavých uhlících. Takže si poslední květnový víkend pořádně zvýrazněte v kalendáři. Detaily se postupně dozvíte na www.meziploty.cz nebo na facebooku.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Pavel Samek, Eva Zdražilová, Radek Vašík, Romana Boumová, Jonáš Klos, Květa Teislerová, Anna Klímová, Zuzana Outratová, Aneta Zavoralová, Petra Cahová.

Související články