226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Mezi ploty 2016: do Bohnic tentokrát vyrážíme v květnu

Na originální přehlídku s humanitárním přesahem míří Divokej Bill, Michal Hrůza, Lenka Dusilová, Vladimír Mišík, Ondřej Ruml, Pio Squad, PSH, Orion, Pavel Callta, Jan Potměšil, Tomáš Matonoha, Anna Polívková, Husa na provázku a plejáda dalších.

Hudební a divadelní festival Mezi ploty se v Psychiatrické nemocnici Bohnice letos uskuteční 28. a 29. května a stane se tak jednou z prvních velkých akcí festivalové sezóny.

Pestrobarevný program vás zavede do Alternativní zóny, zaměřené hlavně na vysokoškoláky, hiphopově laděné Street Art Zone, kterou ocení nejen teenageři, a do Central Parku s hlavní hudební scénou. A velkou plochu obsadí i Rodinná zóna s muzikanty, kteří zaujmou všechny věkové kategorie, a spoustou pohádek, her a uměleckých dílen.

Z hudebních hvězd účast potvrdili Divokej Bill, Pipes and Pints, Jaroslav Uhlíř, Sto zvířat, Michal Hrůza, Pavel Callta, DJ Mardoša, Ondřej Ruml, Never Sol, Michal Prokop Trio, Lenka Dusilová, Pio Squad, Orion, Smack, PSH, Mňága a Žďorp, Vladimír Mišík, Tonya Graves a další.

Lineup se přitom dál rozrůstá, takže se určitě vyplatí tu a tam zkontrolovat www.meziploty.cz a facebookové stránky festivalu.

Z divadelní nabídky se můžete těšit třeba na Vršovické divadlo Mana, Divadlo LETÍ s Annou Polívkovou, Komediograf s Tomášem Matonohou, Vandu Hybnerovou a Lucii Kašiarovou, Husu na provázku, Minor, Loudadlo s loutkami Jů a Hele, Teatr Novogo Fronta, Divadlo Continuo nebo Long Vehicle Circus.

A protože na „Plotech“ se kultura snoubí se zájmem o duši, setkáte se tu taky se špičkovými psychology a psychiatry, které najdete poblíž hudebních scén i ve speciální zóně Oáza.

Mezi ploty je zkrátka to pravé lákadlo pro každého, kdo se chce uvolnit, pobavit se a ještě se něco zajímavého dozvědět.

ISIC TIP:50 Kč sleva na místě pro držitele průkazů ISIC, ITIC, IYTC a ALIVE.
Soutěž byla ukončena

Informace o výhercích

K.Frýbová, P.Janská, J.Váňa, M.Blažková, A.Kotounová, P.Šuláková, D.Žlebek, J.Poloch, T.Trkovská, D.Kortusová

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]