Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: Metalfest Open Air je zpět a s ním nabitý line up!

Metalfest v Plzni je už velmi uznávanou metalovou tradicí. Fanoušci si tento festival našli a oblíbili nejen pro jeho skvělou hudební dramaturgii mnoha žánrů metalu, ale i pro jeho jedinečné přírodní prostředí, ve kterém se koná.

Překrásný amfiteátr v Lochotíně, kde je z každého místa krásně vidět na pódium, obklopený parkem a loukami, sousedící s plzeňskou ZOO, a to vše jen kousek z centra západočeské metropole Plzně. Tři dny plné té nejlepší světové metalové muziky, zábavy a pohody – to je Metalfest! Jeho VIII. ročník se uskuteční ve dnech 2. – 4. června 2017. Hlavní hvězdou tohoto ročníku je finská metalová královna Tarja s exkluzivním vystoupením, na které si pozvala zpěvačku z Within Temptation – Sharon Den Adel! Andělská metalová dvojka zazpívá naživo svůj duet ve světové premiéře na festivalu Metalfest Open Air Plzeň!

Mezi doposud potvrzené účinkující patří:
TARJA (FIN) + velmi speciální host SHARON DEN ADEL (NDL), HAMMERFALL (SWE), MAX&IGGOR CAVALERA – RETURN TO ROOTS (BRA), AIRBOURNE (AUS), KORPIKLAANI (FIN), GOTTHARD (CHE), AMARANTHE (SWE), CITRON (CZE), ENSIFERUM (FIN), PRIMAL FEAR (GER), EXODUS (USA), SEPTICFLESH (GRC), FIREWIND (GRC), AVATAR (SWE), ORDEN OGAN (GER), THE UNITY (GER), SERIOUS BLACK (GER), SIRENIA (NOR), DR.LIVING DEAD (SWE), NEONFLY (UK), DEBAUCHERY (GER), FRANTIC AMBER (SWE), DOUBLE CRUSH SYNDROME (GER), DALRIADA (HUN), EMBRYO (ITA), FORREST JUMP, MY PULSE

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Julie Špinková, David Kocich, Eleonora Bláhová, Tereza Kalibová, David Žlebek

Související články