226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Máte dost televizních estrád a hudby středního proudu z rádií?

Pak Festival nepopulární hudby Eurotrialog Mikulov bude to pravé pro vás. Festival se zaměřuje na nekomerční hudbu a každý rok představuje nové neokoukané tváře.

Hlavní dění se odehraje jako vždy v mikulovském amfiteátru. Novinkou je druhá plnohodnotná scéna ve velkostanu. Festival zpestří i doprovodné akce na zajímavých místech Mikulova.

tornadoLueSkupině Už jsme doma bude věnován celý páteční večer. Ti plánují v amfiteátru oslavit 30 let trvání souboru. K tomu si vybrali jako hosty své hudební přátele, např. znovuobnovenou skupinu Dunaj, Tornado Lue, či Petra Vášu. Dále zahrají např. Kieslowski, Mucha, DG 307 a desítky dalšch z undergroundové a alternativní scény.

V předpremiéře zde bude promítnut film Takovej barevnej vocas letící komety o Filipu Toolovi, jenž k festivalu neodmyslitelně patřil a často zde vystupoval, ať už s Psími vojáky, či varhanními koncerty.

A kromě hudby láká festival na výjezdní bar Už jsme doma, mikulovskou vinotéku, stanování zdarma i hlídané a především krásné mikulovské prostředí. Děti do 15 let v doprovodu rodičů zdarma. Vstupné v předprodeji na dva dny je 480 Kč (na místě 580 Kč), jeden den 350 Kč (na místě 450 Kč) , (v předprodeji plus poplatky předprodejních sítí). Studentské a množstevní slevy (6+1, 10+2) na webu festivalu: 50 Kč z permanentky a 30 Kč z jednodenní vstupenky

web: www.eurotrialog.cz

FB: www.facebook.com/eurotrialog

Soutěž o 10x 2 vstupenky na Eurotrialog probíhá do 19.8.2015.

Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí, počet výher je omezen.

Soutěž byla ukončena. Gratulujeme výhercům: Ivana Jelínková, Klára Nešněrová, Iveta Čechová, Barbora Šlopková, Markéta Kotonová, Tereza Kreidlová, Vláda Makhinova, Vladimír Sojka, Antonín Vobecký, Marek Čech.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]