Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Informace o koronaviru pro klienty ISIC cestovního pojištění jsou připraveny zde nebo je lze získat na infolince pojišťovny UNIQA na tel. čísle +420 488 125 125

Pizza Hut soutěž

Malý i velký hlad zaženete v Pizza Hut

Rychlá, čerstvá a šitá přesně na míru vaší chuti, taková je pizza v Pizza Hut. Vybrat si můžete ze dvou velikostí podle toho, jak velký hlad vás zrovna přepadl.

Někdy je to hlad doslova vlčí, jindy spíš chuť zakousnout něco dobrého. V restauracích Pizza Hut Express si teď můžete vybrat, jestli si dáte pizzu ve standardní, nebo střední velikosti. Přitom stále platí, že každá pizza je připravena vždy čerstvá a z těch nejlepších ingrediencí, celý postup přípravy můžete sledovat na vlastní oči a hotovou ji máte za pár minut.

V nabídce najdete všechny oblíbené druhy pizzy jako je Margherita, Pepperoni, Hawaii, Quattro Formaggi nebo Prosciutto. A nezapomeňte si k pizze objednat proslulé sýrové okraje plněné horkou mozzarellou. Těsto na pizzu ve stylu San Francisko je lehké a křupavé, připravované přímo v restauracích každý den čerstvé, na bázi kvásku a bez mléka a vajec. Je tedy vhodné i pro vegany.

Pokud si z nabídky nevyberete, obsluha vám z dostupných ingrediencí s radostí připraví i pizzu na přání. Kromě pizzy si v Pizza Hut můžete pochutnat také na grilovaných kuřecích křídlech.

Pizza Hut najdete už v sedmi městech – v Praze, Brně, Plzni, Ostravě, Ústí nad Labem, Liberci a Mladé Boleslavi. Pizzu až domů nebo třeba do parku na piknik si můžete objednat na www.pizzahut.cz< v Praze, Plzni a Mladé Boleslavi a brzy pro vás spustíme službu Rozvoz i v dalších městech.

Sledujte Pizza Hut na Facebooku a Instagramu, ať vám neutečne žádná novinka.

Vyhrává každý 15. účastník. Počet výher je omezen.

Informace o soutěži

Soutěž probíhá od 01.07.2020 do 31.07.2020
Soutěž o 50×1 voucher na pizzu zdarma

Související články