226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Maloskalská Noc 2016

Další ročník Maloskalské noci se pomalu blíží. Známe již všechna jména účinkujících a pilujeme doprovodný program. 4. ročník Maloskalské noci vypukne 4. června 2016 v dopoledních hodinách tradiční neckyádou.

Hudební program zahájí žáci ZŠ na Malé Skále spolu s ZUŠ v Turnově. Letos jim připadl opravdu velký úkol v podobě předskokana populární skupiny Slza.Něžné pohlaví zastupuje Sabina Křováková. A pak budeme pomalu stoupat do Nebe, kde nás roztančí Pražský ukulele band&tři bílé vrány. A halvní hřeb večera? Xindl X a po něm Marek Ztracený. Maloskalskou noc zakončí regionální Voliera a pak všichni na kutě.

„Máme za sebou tři ročníky, myslím, že se nám pomalu daří, co jsme si předsevzali. Maloskalská noc má být pohodový rodinný festival, kam mohou rodiče vzít i menší děti a společně prožít celý den. Dobrá muzika, bohatý doprovodný program, místo pro dětské hry, to je i nadále naším cílem,“ přibližuje záměry Mikez. A nesmíme zapomenout na tradiční neckyádu a spoustu dalších atrakcí pro děti i dospělé. A také na Maloskalské pivo, které se v tomto roce začalo vařit přímo pod Pantheonem. Pivo exkluzivní chuti bude také čepováno v areálu festivalu. Půjde tak o první hudební festival v republice s vlastním pivem!

Předprodej vstupenek na Maloskalskou noc 2016 byl již zahájen. Do konce dubna můžete zakoupit vstupenky za 249 Kč přímo prostřednictvím festivalových stránek nebo v klasických předprodejních sítích za 269,-.
Děti do 12 let mají tradičně vstup zdarma.

Více na www.maloskalskanoc.cz

ISIC TIP:Využijte 10% slevu u předprodejní sítě Ticketportal!

Soutěžit

Informace o soutěži

Soutěž probíhá od 12.4.2016 do 13.5.2016.
Cena o 10 vstupenek na festival Maloskalská noc.

Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí. Počet výher je omezen.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]