Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě Pardubic). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

SOUTĚŽ: Lyžařské středisko Bílá v Beskydech

Lyžařské středisko Bílá najdete v údolí říčky Bílá Ostravice v nadmořské výšce 540 – 774 m.n.m. Středisko je velmi dobře dostupné, leží na silnici I.tř.č.56, bezplatné parkoviště má kapacitu 650 míst.

V areálu najdete červené i modré sjezdové tratě v celkové délce 5,8 km.

Samozřejmostí je každodenní večerní lyžování. Všechny sjezdové tratě jsou 100% uměle zasněžovány. Pro vyznavače běžeckého lyžování upravujeme tratě v celkové délce 76km včetně 2km osvětleného běžeckého okruhu.

Pro rodiny s dětmi je zde nejmodernější dětský park na Moravě s množstvím atrakcí, které budoucím lyžařům zpestří první lyžařské pokusy. Můžete své dítě zanechat v péči kvalifikovaných instruktorů a v klidu si sami užít lyžování.

V areálu najdete rovněž veřejné kluziště. V hotelu Bauer je možné využít wellness i pro neubytované hosty.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

K. Martincová, K. Zachrdlová, S. Töröková, K. Vítková, D. Vrábel, P. Hudec, M. Valentová, T. Plačková, J. Drahorád, M. Tvrzník.

Související články