226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Lipno je v letošní zimě ještě atraktivnější

Novou sjezdovku, skicrosovou dráhu, výlety na Stezku korunami stromů i celou řadu dalších atrakcí můžete v letošní zimě vyzkoušet ve Skiareálu Lipno. Na své si příjdou znovu především také rodiny s dětmi, pro které je připravená celá řada akcí a novinek.

„Největším lákadlem pro lyžaře bude v letošním roce nová sjezdovka Vyhlídka, jejíž jméno si mohli vybrat naši příznivci na internetových stránkách. Tato červená sjezdovka je 1200 metrů dlouhá 40 metrů široká a bude bavit především svým náročnějším profilem,“ upozornil ředitel Skiareálu Lipno Petr Dušek. Další významnou novinkou na svazích bude také skicrosová dráha s klopenými zatáčkami, s jejímž návrhem pomáhal areálu i skikrosový reprezentační trenér.

Jediné pětihvězdičkové zimní středisko na Šumavě tak poskytne lyžařům jedenáct kilometrů sjezdových tratí, ale také další pestrou nabídku. Můžete vyrazit na běžkařské okruhy, do místního Aquaworldu s vodními atrakcemi a saunou, na Stezku korunami stromů, do Hopsária, nebo sportovní haly a když zamrzne přehradní nádrž, budete mít k dispozici nejdelší, upravenou bruslařskou dráhu v Evropě.
Skiareál Lipno je výjimečný především svou širokou nabídkou pro děti. Ty mají na svazích vlastní Školní sjezdovku, kde se učí lyžovat pod vedením zkušených instruktorů lyžařské školy Lipno.skischool. Pro menší děti je potom připravený Fox park s místním maskotem lišákem Foxem a jeho pravidelnou zábavnou show. „Pro úplně nejmenší děti do čtyř let je ideální Bambiny park,“ doplnil Dušek.

Výhody nejen v areálu, ale i na celé řadě dalších míst v jižních Čechách vám potom přinese karta hosta Lipno.card, se kterou prožijete celou řadu sportovních, adrenalinových a kulturních zážitků.

 

[dt_button size=“big“ animation=“none“ icon=““ icon_align=“left“ color=““ link=““ target_blank=“false“]Soutěž byla ukončena[/dt_button]

Soutěž o 10 jednodenních skipasů. Soutěž probíhá do 31.12.2015.
Vyhrává každý 10. soutěžící se správnými odpověďmi, počet výher je omezen.

 

Gratulujeme výhercům:
P. Surá, D. Petrík, V. Ballýová, A. Řeháková, T. Podrabský, J. Pavelka, M. Minarčík, T. Maruškin, J. Tvrdík, V. Štván.
 

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]